12 saat geçmeden ella hapı kullandım hamilemiyimdir ?

Sadwoman

Yeni Üye
Üye
12 saat geçmeden ella hapı kullandım hamilemiyimdir ?
Hanımlar merhaba 7 ocakta 6 haftalık bir düşük yaptım bir hafta sonra kanamam bitti 2. Haftada bir ilişki yaşadım dışarıya boşaldı ama sonra tekrar birleşme oldu zevk suyundan hamile kalabilirsin dediler 12 saat geçmeden ella kullandım hamilemiyimdir hazır değilim çok korkuyorum

Selamlar hayatım aramıza hoş geldin. Yazdıklarında eğer ertesi gün hapı olmasaydı hamile kalma ihtimalin vardır diyebilirdik tam yüzyde yüz korumasa da eğer yumurtlama gününde isen hamile kalma ihtimalin, ertesi gün hapını kullanmana rağmen var hayatım. En son ne zaman adet olmuştun sen ? Tam bilgileri yazar mısın reglin düzenli mi ?

Selamlar hayatım aramıza hoş geldin. Yazdıklarında eğer ertesi gün hapı olmasaydı hamile kalma ihtimalin vardır diyebilirdik tam yüzyde yüz korumasa da eğer yumurtlama gününde isen hamile kalma ihtimalin, ertesi gün hapını kullanmana rağmen var hayatım. En son ne zaman adet olmuştun sen ? Tam bilgileri yazar mısın reglin düzenli mi ?
Canım merhaba 14 kasım son adet tarihimdi geç döllenme yaşadım 11 aralık ilişki sonrası hamile kaldım 5-6 haftalıkken düşük oldu 7 ocakta düşük yaptım bir hafta kanamam oldu 22 ocakta ilişkim oldu ama boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalınabilir denildi 12 saat geçmeden ertesi gün hapı aldım doktorum problem olmaz dedi tekrar gebelik için hazır değilim eşim kendinden emin ama korkuyorum işte biraz, hiç hazır hissetmiyorum kendimi regl düzenimde iyiydir ama düşük sonrası regl olmadım daha 4-6 hafta sürer regl olmam için doktor test baksamda fayda etmiyor yani :/

Bitanem yani korkunun ecele ya da olunacak hamileliğe bir etkisi yok. Pek olasılık için mümkün görünmüyor. Hamile kalabileceğini düşünmüyorum. Bu senin ilk düşüğün müydü hayatım ? Hiç çocuk var mı ilk mi olcak bir de kaçıncı düşük bu ?

Tamam tatlım dediğim gibi hamile olmana pek ihtimal vermiyorum hem düşükten hem de ilişkinin hemen ertesinde ertesi gün hapı kullanmandan dolayı beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Dediğim gibi pek ihtimal görmüyorum. Sevgiler.

Tamam tatlım dediğim gibi hamile olmana pek ihtimal vermiyorum hem düşükten hem de ilişkinin hemen ertesinde ertesi gün hapı kullanmandan dolayı beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Dediğim gibi pek ihtimal görmüyorum. Sevgiler.
Teşekkür ederim çok rahatladım valla şuan psikolojik olarak hiç iyi değilim Allah razı olsun sizden içimi rahatlattınız

Geri