14 Şubatta erkeğe hangi hediyeler alınabilir kızlar yardım

arkadaşlar size birşey sorucam erkek arkadaşım bi üniversitenin futbol takımına seçilsüdi ve bu sayede okuldan burs kazandı bu haber onu gerçekten çok mutlu etti ben sevgililer günü hediyesi olarak ona mp5 alıcaktım oyun oynanabilenlerden ama bu durum ortaya çıkınca kararsız kaldım ona kramponmu alıyım yoksa bu seçtiğim hediyeyi mi ?

Bitanem o benim

Ben 4 yıldır çıkıorum. Bu yıl atkı ve bere seti aldım ama ikimizede aynısından. Yanında cok sevdiğim bir parfumu aldım. Ve yanına ucundan ısırılmış bir çikolata. Mutlulugu beraber paylaşmak adına .. :)

ßence bardaK fikri çoK qüzeL bişiy. ama köTü yanı bardapın beyaz oLması ya ://

arkadaşlar bence bi erkeğe alınabilecek en güzel hediye tuttuğu takımın orgınal forması.onu en çok mutlu edecek hediye budur.şahsen ben yaptım ama sonucunu yarın öğreneceğim:D

ya şimdi bir bardak var üzerine resim bastrabiliyorsunuz ve sıcak cay veya su konulduğunda içine resim renk değiştiriyor yani resim net bir hal alıyor süper bi bardak ilginc yani.İçindeki sıcak su soğudukca resimin netliği gidiyor

bn geçen sene yapmıştım onu güzl bi hediye fotoğrafçılarda yapılyo genelde bardağa sıcak su koyunca resmin çıkıyoo beğeneceğni düşünüyrm :)

Geri