2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

niisam

Yeni Üye
Üye
2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(
bebeğim düştü bebeğim koltuktan düştü
ya kızlar birşey diyeceğim size belki bana çok kızacıksınız bebeğim dün koltuktan düştü 2 aylık daha kuzum nasıl oldu anlıyamadım herzamanki gibi yastığın üstüne yüz üstü koydum o ara mutfağa su içmeye gittim geldimki yere düşmüş yüz üstü ağlıyor korkudan öyle dona kaldım kımıldayıpta hemen alamadım kucağıma ağlamaya başladım allahtan eli yüzünün üstündeydi ya yüzünü yere çarpsaydı ya kanasaydı ağzı burnu falan ben ne yapardım bide halının üstünede düşmemiş biz lojmanda oturduğumuz için yerler parke falan değil eski karo taşlardan taşın üstüne düştü meleğim. nasıl oldu onuda anlamış değilim yavrum 1 saat ağladı herzaman koyardım böyle daha dönemiyor bile ama demekki yalnız bırakmamak gerekirmiş çok kötüyüm meleğimin yüzüne bakınca suçluluk duyup ağlamaya başlıyorum nasıl anneyim diye...

kıyamam ben ona yaa kendini suçlama canım. olacağı varmış. dr götür istersen bi allah korusun belki bi yeri incimiş olabilir. çok geçmiş olsun

Canım üzülme olacagı varmış ama bununla atlatmışsın birdahakine az daha dikkatli olursun bebeğini Allah korumus ..

üzülme canımm ya kıyamam ben ona :((( canımmm olacağı varmış bunada şükür yine de bence dr götür inşallah bi sorun yoktur allah sana bağışlasın

Ay canım yaa yazık bebişe 2 aylık bebekler dönebiliyo ama tam dönemesede ayaklarıyla kendine iteliyor çok geçmiş olsun canım biraz daha dikkatli ol..

geçmiş olsun canım nerden bilebilirdinki sen daha dikkatli olursun bundan sonra.....benimde bebişim var ama daha çok küçük benimde dikkat etmem gerekli galiba biraz büyüyünce..

Canım böyle minik bebişleri melekler korur merak etme sen suçluluk duymana gerek yok herkesin başına gelebilir.Geçmiş olsun.

hepinize çok tşkr.ederim iyi dilekleriniz için.bundan sonra hiç ayırırmıyım bebeğimi gözümün önünden işte bianlık dikkatsizliğime geldi allahım korudu minik meleğimi.

Geri