2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

Hepimizin başına gelen bir olay o yüzden asla suçluluk duyma canım bende ilk oğlumda bu tür olayları çok sık yaşadım çünkü hiperaktif olduğu için çok hareketliydi ee bende tecrübesiz bir anne haliyle kötü sonuçlar bende yaşadım.O yüzden her türlü ihtimale karşı mutlaka yanlarına yastık desteği koy beni dinlersen birde yere yumuşak minder türü birşeyler koymanda fayda var bununla geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın:)

hepinize tşkr.arkadaşlar artık daha çok dikkat ediyorum böyle birşeyi birdaha yaşamamak için insanız işte biranlık dikkatsizliğimiz olabiliyor.

annesi kimbilir daha kaç kez düşecek senden habersiz ne acılar çekecek bişiler var sezinleyeceksin ama söylemeyecek çünkü o daha bebek düşecek kalkacak öyle büyüyecek allah daha büyük acılar yaşatmasın bebeğine

meraba benim bebeğimde 2,5 aylık az önce koltuktan düştü hemen kucagıma aldım biraz agladı kollarınıda ayaklarınıda hareket ettiriyo bi farklılık göremedim ama yinede korkuyorum ne yapmam lazım doktora gitmelimiyim???

of ya kıyamam benım bebışımde yuzustu dustu kanepedn bugun cok kotu oldum braz agladı.sonra btn gun nrmaldı.doktora.gotrmedm ama hc ckmyo aklmdan o goruntu.tutmaya calstm yetsemdm elmdn kaydı.cok zor cok ama sakın dawrandm ısı gucu bırakp onlarla.ılglencez yada yere brakcz

Ayyy cnm benim nasilda korkmustur bebis tabi sende .benimde kaanim 2 aylik bugun kanepeden dustu burnunun yani yuzunun ustune cok agladi sesi cikmadi gozleri cok halsiz bakiyordu nefesi kesik kesik geliyordu ne yapacagimi sasirdim aglayip durdum sonra hemen esimi aradim.Kaan dustu bakislari normal diil ne yapayim dedim esimde hemen soguk suya tut basini ben geliyorum dedi 4 yasindaki oglumda cok agladi neyse suya tutunca irkildi sesi bakisi duzeldi cok sukur rabbime bisey olmadi kuzuma yoksa ben ne yapardim evlat acisini kimse yasamasin rabbim herkedini nazlisini kuzusunu korusun ....

Geri