2 aylık bebek oyun halısında oynayabilir mi?

• Konbuyu başlatan Sevgidoluanne
  • Başlangıç tarihi
S

Sevgidoluanne

Forum Okuru
2 aylık bebek oyun halısında oynayabilir mi?

2 aylık bebek oyun halısında oynar mı melek kadınlar kulübü 2 aylık bebek oyun halısı forum'da.​

Benim bebeğim 2 aylık acaba 2 aylık bebek neler yapabilmeli? 2 aylık bebek oyun halısında oynar mı yoksa çok mu küçük hala bunun için? Oyun halısı önerileriniz var mı? Bebeğime oyun halısı düşünüyorum aslında da hangisini alabilirim bilemedim karar veremedim karar verirken bana yardımcı olur musunuz?

images (8).jpeg

Merhabalar
2 aylik bebeklerin ozellikleri tutma becerileri gelişmiş özellikle çok parlak renkli müzikli ve çıngıraklı şeylere karşı dikkatleri gelismistir. Yine görme duyma tutma duyu organlarina karşı duyarlasmistir. Hisirdayan, büyük desenli şeyler, farklı doku peluş oyuncaklar, zilli ve çıngıraklı oyuncaklar vücut kaslarını harekete geçirir. 2 aylık bebekler oyun halısında oynar mı? 2 aylık bebekler biraz küçük gelebilir ama 3 aylık bebekler bence oyun halısında eglenebilirler. Oyun halıları tam bebeklerin ilgisine yönelik tasarlanmış halılar.

Aşağıdaki linkte "kaç aylık bebek döner hanımlar bebeğimde sorun mu var" konu ile ilgileniyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Geri