2. çizgiyi silik görenler

tebrik ederim canim benim cok sevindim senin adina. Allah anali babali buyutsun ins. :D

bütün arkadaşlara iyi dilekleri için teşekür ederim.. şimdi doktordan geldim 5. haftamızı bitirmişiz biz...darısı tüm isteyenlere inşl.

merhaba arkadaşlar

arkadaşlar ben 28-29 günde bir adet oluyorum hiç gecikme olmadı bugüne kadar adet gecikmemin 4.günüme girdim. idrar testi yaptım ikinci çizgi belirgin silik çıktı hamilemiyimdir anlamadım gitti ben yüksekovada lojmanda kalıyorum dışarı çıkma hastaneye gitme şansım neredeyse yok ne yapabilirim yardımcı oluranız sevinirim

arkadaşlar ben 28-29 günde bir adet oluyorum hiç gecikme olmadı bugüne kadar adet gecikmemin 4.günüme girdim. Idrar testi yaptım ikinci çizgi belirgin silik çıktı hamilemiyimdir anlamadım gitti ben yüksekovada lojmanda kalıyorum dışarı çıkma hastaneye gitme şansım neredeyse yok ne yapabilirim yardımcı oluranız sevinirim

cnm adet gecıkmen olmus ve ıkıncı cızgıyı gormussun bence kan testı de yaptır garantı nolsun ama bence hamılesındır sımdıden hayırlı olsun

slm kızlar cok yardımcı oldugunuzu gordum bana yardmcı olun:((( gectıgmz ayın 24.gunde bebk yapma kararı aldık ve bugun 17 gun oldu ılk hafta kan testı yaptırdım dayanamayp cıkmadı okdr erken cıkması saten beklenılmez.Neyse bugun adetımın 2.gunu hala olmadım kasıklarım agrıo belım agrıo ara ara sıkıntı gelıo ıcıme bugun ıdrar testı aldım ne cıksa begenırsınız ikinci çizgi pembe ama baya belli dieri kadar olmasada ben sımdı napıyım?

Slm...

slm kızlar cok yardımcı oldugunuzu gordum bana yardmcı olun:((( gectıgmz ayın 24.gunde bebk yapma kararı aldık ve bugun 17 gun oldu ılk hafta kan testı yaptırdım dayanamayp cıkmadı okdr erken cıkması saten beklenılmez.Neyse bugun adetımın 2.gunu hala olmadım kasıklarım agrıo belım agrıo ara ara sıkıntı gelıo ıcıme bugun ıdrar testı aldım ne cıksa begenırsınız ikinci çizgi pembe ama baya belli dieri kadar olmasada ben sımdı napıyım?

merhaba arkadaşlar.benim adet günüm 28 günde birdir ve bu hiç şaşmaz.ancak cumartesi adet olmam gerekiyordu hala olmadım.dün test yaptım.negatifti.bugün test yaptım ikinci çizgi çok silikte olsa çıktı.hamilemiyim acaba?

Geri