2 damla sperm ile hamile olabilir miyim

S

Selin Yüksel

Forum Okuru
2 damla sperm ile hamile olabilir miyim
merhaba erkek arkadaşımın boxerını ıslatan birkaç damla zevk suyunun benim de üstümde kilot varken hamile kalma ihtimalim var mı? onun boxeri ıslanmıştı 2 3 damla ve sürtünmeye devam ettik fakat onda boxer bende kilot vardı pek mümkün değil sanırım delip geçecek hali yok ama merak ettiğim için kuşku oldu size danışmak istedim.

merhaba erkek arkadaşımın boxerını ıslatan birkaç damla zevk suyunun benim de üstümde kilot varken hamile kalma ihtimalim var mı? onun boxeri ıslanmıştı 2 3 damla ve sürtünmeye devam ettik fakat onda boxer bende kilot vardı pek mümkün değil sanırım delip geçecek hali yok ama merak ettiğim için kuşku oldu size danışmak istedim.

Zevk suyunun tabirinizle iç çamaşırı delip geçmesi mümkün değil ancak çamaşırın türü ( tül , dantel , ) sızmaya neden olabilir. Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali düşükte olsa imkansız değil. Zevk suyu sperm içerebilir. Verdiğiniz bilgilere göre net olarak gebe kalırsınız yada gebe kalamazsınız diyemeyiz. Döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

ipeksi kalın bir kilot vardı üstümde onun boxerida kalındı yapısı bakımıyla sanırım bir sızma olmaz?

Geri