2. el buzdolabı almak istiyorum nereden alayım ?

• Konbuyu başlatan handsome2
  • Başlangıç tarihi
H

handsome2

Forum Okuru
2. el buzdolabı almak istiyorum nereden alayım ?
2. El bir buzdolabı almak istiyorum kızlar malesef balkonumda ikinci olarak kullandığım 10 küsür senelik Arçelik marka makinam bozuldu no frosttu ama biraz fazla elektrik yakıyordu. bir çok defa tamir ettirdim en az üç kere geldiler ve 800 tl gibi bir para harcadım halen düzelmedi bende ikinci el makina almaya karar verdim. Letgo'dan bir çok buzlolabı buldum ama güvenemiyorum sizler nereden alıyorsunuz sıfırları 5 bin tl civarında Letgo dan ikinci el buzdolabı alanlar var mı bana ne diyorsunuz bu hususta hangi markadan alayım bir de güvenilir mi kızlar ?

Ya şimdi Letgo üzerinden alın almayın demiyoruz hatta mümkün mertebe henüz evinde çalışan ve sıkışmış ya da dolapları küçük gelen kullanıcılardan almanız daha mantıklı ve isabetli bir karar olacaktır. Her şehrin buzdolabı satıcıları var ( ikinci el tasanlar ) boyuyorlar sağını solunu tamir ediyorlar vs yani mecburen alacaksanız illa evden almaya gayret gösterin derim size. Bir de görmeden bakmadan sakın para vs göndermeyin arkadaşım bilginiz olsun.

Geri