2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

aliya lina

Yeni Üye
Üye
2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var
mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size
adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor
karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???

öncelikle cevapladigin icin tsk ederim. ben hayatimda hic gögüz arisi cekmedim inanilmaz sekilde ariyor adet gördügüm zaman bile hic gögüz arisi cekmedim

anladım canım o zaman düzenli adetin.hani bazı aylar 31 çekiyor ya gün adet o zaman 1 yada 2 gün atabiliyor.bende 2 aydır korunmuyorum ama henüz hamilelik yok.testler falan yaptırıcam bende.hepmizin için hayırlısı.bişi daha.folik plus kullanıyormusun tatlım

inş. canım aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakın oldugu gün kasık agırları ve akıntı olabılır. adetın 28 gün sürüyorsa adetının 14-15 16. günü yumurtlama olabılıyor. birde hamıle kalkmak istıyorsan şimdiden folık asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararına olur eczaneden alabılırsın doktorun reçeteye yazmasına gerek yok .Bu arada benım adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegım kızlar bu meseajımı gören varsa ne olur dua etsın başkası için yapılan dua daha makbul. inş. hayırlı haberlerle karşılaşırız.

Geri