2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım adetim biteli 15 gün oldu kasklarımda ve gögüslerimde şişkinlik var mide bulantısı oluyor hamile olabilir miyim ??

kızlar bende yenı katıldm aranıza bu ay benımde 3 gun gecikti test yaptım negatıf testten bı gun sonra adet oldum 2 gün surdu normalde 5-6 gün sürerdi herzamankınden daha az oldum ve iki gündür kahverengi akıntım var acaba yınde test yapsammıı...

merhaba melekler ben 28 yasında adet düzensizligi olan birisiyim bu genç kızlıgımdan beri böyle evlenincede hep böyle devam etti 6 ayda bir 4 ayda bir adet oluyorum doktora gidiyorum tahlillerde bir sorun yok diyorlar bana ya dubhaston yada farlutal verip gönderiyorlar neyse 7 yasında bir kızım var ikinci bebek istiyoruz martın 15 inde adet oldum yumurtlama günlerinde ilişkiye girdiğimi düşünüyorum tabi yanlış hesaplamadıysam:D şimdi ben hamile kalıp kalmadıgımı anlamak için bu ayın kacında gebelik testi yapayım arkadaşlarım bekle daha erken diyorlar adet gününü 10 gün geçsin öyle belli olur diyorlar hayal kırıklıgınada ugramak istemiyorum 4 aydır deniyoruz ama olmadı ikinci bebegime hamile kalmak istiyorum meraktan catlıyacagım ama tek çizgi cıkmasındanda korkuyorum 4 aydır yaptıgım test 30u gecti ama yok bazı arkadaşlar senin cocugun olmaz deyip korkutuyorlar adet düzensizligim var diye hamile kalmış isem ilişkiden kaç gün sonra belli olur hamile kalıp kalmadıgım eczaneden test alsam cıkarmıki ne olur cıksın ya hayırlısıyla tabiyki benim için hayırlı degilse olmasın ne yapalım rabbim ne takdir ettiyse cevap yazın oldumu meleklerim şimdiden tşk ederim hepinize

kızlar bende yenı katıldm aranıza bu ay benımde 3 gun gecikti test yaptım negatıf testten bı gun sonra adet oldum 2 gün surdu normalde 5-6 gün sürerdi herzamankınden daha az oldum ve iki gündür kahverengi akıntım var acaba yınde test yapsammıı...
canım bence kan tahlili yaptır.özel labaratuarlarda sonuç hemen çıkıyo.yani çok beklemezsin.bende çok merak ediyordum ve hamile olduğumu öğrendim :) inş hayırlısı olur senin adınada

dilekcim ben üye değilm fakat izmirde oturuyorum okudum yazılarını. inşallah hayırlı haberler alırsın . bende 9 aylık ewliyim 5 aydır bebiş istiyoruz bu ay 5 gün gecikti adetim ümitlendim eczaneye gidip test aldım fakat ewe geldim bi baktımki kırmızılar :'( hüsran yasadım yine
bu arada ben ece

merhaba
biz eşimle en son 11 gün önce birlikte olduk. o şehir dışında çalıştığı için fazla bir araya gelemiyoruz. anne olmayı çok istiyorum. son adet bitiş günüm 18 mayıs. muhtemelen 6-7 gün sonra tekrar adet olmam lazım. ama 1 haftadır sürekli mide bulantım var. özellikle sabahları. kusma yok ama. dün kan testi yaptırdım hcg 1.20 karşısındada negatif yazıyo. doktora göstermedim negatifi görünce. sizde bazı yorumlarda 1 üzerinde olabilir yazmışsınız. kafam karıştı. idrar testi yapıyorum birkaç gündür hep tek çizgi. belki ben erken davrandım. 11 gün önceki ilişkinin sonucu pozitifte olsa şu an çıkarmıydı acaba. ama midem bulanıyo. 1.20 çıktı. ama idrar testleri hep tek çizgi. sizce nedir?

ben izmirliyimmmmm benimne arkadas olurmusun uz bende bir soru sordm ama kimse cvp atmiyor yeni katildim bu sayfaya nsl kullanacagimida bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz arakdadaslarr

mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim​

Geri