2 Kere adet oldum hamile miyim ihtimal var mı ?

S

Sevimozkan

Forum Okuru
2 Kere adet oldum hamile miyim ihtimal var mı ?
Merhaba ben nişanlımla 12 mayısta sürtünme yoluyla bir sevişme yaşadım ve üzerine iki kere adet gördüm düzenli bir şekilde. Hamile olma olasılığım var mıdır? Birde Yumurtlama günümden sonra adet takvimime göre gebelik ihtimalinin orta oldugu dönemin son gününde sürtünmeyle tekrardan sevişme yaşadık zevk suyu elime geldi seviştik nişanlım yanımda vajinama temas olmadan boşaldı sonra kalktı peçeteyle temizledi elini yıkadı ve yanıma geldi aradan yarım saat bir saat geçtikten sonra tekrar sevişmeye başladık ama bu sefer zevk suyunu hissetmedim sürtünme oldu ve sonrasında tekrardan yanımda boşaldı vajinamla bir alakası yoktu hamile kalma riskim var mıdır lütfen yardımcı olun

Şu ana kadar hamilelik olsa kesinlikle belli olur du zaten regl de olmuşsunuz hamile kalma ihtimaliniz ya da olma ihtimaliniz yok. 12 mayıs nereee 8 temmuz nere :)

4 Temmuz'da Yumurtlama günümden sonra adet takvimime göre gebelik ihtimalinin orta oldugu dönemin son gününde sürtünmeyle tekrardan sevişme yaşadık zevk suyu elime geldi seviştik nişanlım yanımda vajinama temas olmadan boşaldı sonra kalktı peçeteyle temizledi elini yıkadı ve yanıma geldi aradan yarım saat bir saat geçtikten sonra tekrar sevişmeye başladık ama bu sefer zevk suyunu hissetmedim sürtünme oldu ve sonrasında tekrardan yanımda boşaldı vajinamla bir alakası yoktu hamile kalma riskim var mıdır lütfen yardımcı olun

Geri