2 kesesi oluşanlar progestan verdiler bebeğime bişey olacak mı

Bsrasntrk

Yeni Üye
Üye
2 kesesi oluşanlar progestan verdiler bebeğime bişey olacak mı
Merhabalar benim bi sorunum var ben 14 kasimda gebelik testi yaptirdim 9002 gibi bi sonuc aldim 19 kasimda ozel hastanede doktora gittim 15.000 olmus ama bebek kucuk dediler hatta saglikli bi hamilelik degil kanaman olursa 2 gun icinde gel kurtaj yapalim dediler. Daha sonra sehir hastanesine gittim orda iki kese gorunuyor ikiz olabilir ama biraz kucuk gjbi dediler en son adetimi 4 ekimde gordum adetim zaten duzensizdi benim polistikover var dediler onceden ama tedavi gormeden hamile kaldim. 10 gun sonra gel kalp atisina bakalim belki gec dollenme olur dediler kahverengi lekerim geldigini soyleyince progestan diye bi ilacla vitamin verdi ama cok korkuyorum basindan boyle bisey gecen varsa bilgi paylasabilir mi??? Lutfen cok ihtiyacim var rahatlamaya??

Öncelikle selamlar, Doktorlarınız size olası şeyleri söylemişler. İki kese görünmüş birisi küçk döllenme geç, lekelenme var... Kafanız bir hayli karışık anlıyoruz sizi. Öncelikle hamileliğiniz var, kalp atışı bebek kesesi... Şimdi her şeyi ama her şeyi bir tarafa bırakıyorsunuz. Karnınızda büyüyen şey, oraya yapıştan ya da 404 yaşıptırıcı ile yapıştırılmış öyle emanet duran bir şey değil öncelikle size bunu belirtmek istiyorum. Rabbim izin vermedik çe ona bir şey olmayacaktır. Tabiki siz de size verilen ilaçları kullanacaksınız. Her türlü az ya da çok lekelenme şeklindeki belirtilerde progesteron hormonu içeren ilaçlar kullandırılır bunun sebebi ise düşüğü önlemek için dir, zira her türlü lekelenme ya da kanama belirtisinde hemen bu ilaca başlanılır. Sakin olacaksınız, dinleneceksiniz, kişisel ihtiyaçlarınız haricinde ki hiç bir şey için yerinizden kalkmayacaksını. En azından bu sancılı süreci güzel geçirmek için kendini ze son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Ama lütfen korkmayın Allah'ın istemediği hiç bir şey olmayacaktır. Sakin olun ve güzel düşünün. Allah kucağınıza alacağınız günleri nasip etsin size.... Sevgiler.

Merhabalar benim bi sorunum var ben 14 kasimda gebelik testi yaptirdim 9002 gibi bi sonuc aldim 19 kasimda ozel hastanede doktora gittim 15.000 olmus ama bebek kucuk dediler hatta saglikli bi hamilelik degil kanaman olursa 2 gun icinde gel kurtaj yapalim dediler. Daha sonra sehir hastanesine gittim orda iki kese gorunuyor ikiz olabilir ama biraz kucuk gjbi dediler en son adetimi 4 ekimde gordum adetim zaten duzensizdi benim polistikover var dediler onceden ama tedavi gormeden hamile kaldim. 10 gun sonra gel kalp atisina bakalim belki gec dollenme olur dediler kahverengi lekerim geldigini soyleyince progestan diye bi ilacla vitamin verdi ama cok korkuyorum basindan boyle bisey gecen varsa bilgi paylasabilir mi??? Lutfen cok ihtiyacim var rahatlamaya??

Merhaba, gebelik takibinizde olası durumlar sıralanmış iki kese görülmüş buda ikiz gebeliğe sahip olduğunuzu teyit ediyor. Gebelikte görülen lekelenmeler dikkate alınmalı düşükle sonuçlanabiliyor. Ancak her lekelenmede düşüğe neden olmuyor. Doktorunuzun verdiği ilaç düşüğü önlemek için. Bu sorunu bir gebe yaşıyor endişelenmeyin ve kontrollerinizi aksatmayın. Bol bol dinlenin stres yapmayın.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri