2010 haziran anneleri bebeklerinin kilo-boy gelişimi

archimim

Yeni Üye
Üye
2010 haziran anneleri bebeklerinin kilo-boy gelişimi
2010 haziran anneleri haziran 2010 anneleri
kızlar merhaba
bebeklerimizin gelişimine ait bilgileri bu topic altında paylaşabiliriz.
hepinize sağlıklı bebişler

Kizlar ben haftasonu doktora gittim aslinda haftaya gidecektim annem burda bir de arkadasim geldi ankaradan onlar gormek isteyince randevuyu one cektik..oncelikle doktor kilo almadigim bebek de normal gelistigi icin diyete devam etmemin yeterli olacagini..tokluk olcumu ya da insuline gerek olmadigini soyledi...ayrica bebisim de 1133gr ve 33 cm olmus..cok da guzel pozlar verdi..benim doktor da annane orda olunca bol bol resim cekti..simdi bakip bakip seviyoz

MasAllah canim yaa, darisi bizimkilerin basina bende yarin gidecegim
cok merak ediyorum nekadar oldu tosbaam.
Ve yarin birkez daha sorucam gercekten kesin kiz mi diye,
herkes oglan karnin var der oldu. :shootout:

minerva maşallah bebişine
allure benim kızı da herkes erkek zannediyor . göbeğim sivriymiş
doktora her gittiğimde onaylatıyorum kız diye :)
adam yakında delirecek

oy maşallah minerva büyümüş meleğin
kızlar benimde o gözükmeyen karnım çıkmaya başladı çok mutluyummmmm
cumartesi 13,30 da da randevum bakalım kızcem kaç kilo olmuş

Kizlar ben haftasonu doktora gittim aslinda haftaya gidecektim annem burda bir de arkadasim geldi ankaradan onlar gormek isteyince randevuyu one cektik..oncelikle doktor kilo almadigim bebek de normal gelistigi icin diyete devam etmemin yeterli olacagini..tokluk olcumu ya da insuline gerek olmadigini soyledi...ayrica bebisim de 1133gr ve 33 cm olmus..cok da guzel pozlar verdi..benim doktor da annane orda olunca bol bol resim cekti..simdi bakip bakip seviyoz

Ca nım benim maşallah bebişine :) kocaman olmuş ... Şeker ile ilgili gelişmelere de çok sevindim darısı başıma ...

Geri