2010 haziran anneleri bebeklerinin kilo-boy gelişimi

Kızlar 32+1 de Ayşe Naz hanfendi 2.499 gram olmuş. Benim doktorum diğer değerleri söylemiyor ya pazartesi rapor alıcam diye son ulturason bilgi kağıdını verdi . fl değeri 6,61cm yazıyor bu değerimi 7 ile çarpıp boyunu buluyorduk eğer öyleyse 46 cm yi geçmiş benim kız. Ayrıca bu sefer koca kafasıda sınırın içindeydi pozisyonu suyu herşeyi iyiymiş usg ye göre 35+0 gözüküyoruz ama doktorum usg deki değeri çok takma iri bebeğimiz olduğu doğru ama erken doğum ihtimalimiz yok şimdilik herşey yolunda dedi

Maşallah Zeynep Ayşe Naz büyümüş de abla olmuş... Sana da maşallah tabi, sen besliyorsun onu böyle... Sağlıklı ve zamanında doğsun bütün bebişlerimiz inşallah.. :nazar: :nazar: :nazar:
Benim oğlum da 29+3'te 1484 gr olmuş, boyu da 38 cm :nazar::nazar::nazar:

:nazar: Seninkine de koccaman bi maşallah meloş.. :nazar: :nazar: :nazar:

bizde bugün normal de 31+1'iz ama biz ultrasona göre şu an 30+1 gözüküyor
cuma 29+6 idik ozamana göre kilomuz 1480 gr boyumuz 41 cm di...
sanırım en zayıf bebiş benimkisi kızlar...

bu lafın üstüne ben sana kızımı verir miyim daha.
alüminyum folyodan da beşi biryerde yap istersen :)

naaan, ben gelinime Trabzon bileziği takarım, çaktırma sen, kıskanmasın millet diye öle diyorum

sistaam maşallah Handeye :nazar:
:nazar::nazar:, sen niye zayıf diyorsun ki, ben senden sadece 3 gün önce gittim, kilosu Handeye yakın, bak.
Zamanında doğarsa 3 kgnun üzerinde olur dedi doktor da
yani kızın hiç de öyle zayıf diil, tam formunda

masAllah yavrulariniza kizlar. :nazar:
Sista bence de kizin zayif degil normal, hem butun bebislerin bisileri var.
Kimisininki kilolu, kimisininki biraz daha zayif, kimisininki uzun, kimisininki kisa.
Bosver kafaya takilacak seyler degil bunlar, hepimiz saglikli sihatle kavusalim yavrularimiza yeter.
Varsin kisa ve koca kafali olsun dimi archiiii. :D

Kızlar 32+1 de Ayşe Naz hanfendi 2.499 gram olmuş. Benim doktorum diğer değerleri söylemiyor ya pazartesi rapor alıcam diye son ulturason bilgi kağıdını verdi . fl değeri 6,61cm yazıyor bu değerimi 7 ile çarpıp boyunu buluyorduk eğer öyleyse 46 cm yi geçmiş benim kız. Ayrıca bu sefer koca kafasıda sınırın içindeydi pozisyonu suyu herşeyi iyiymiş usg ye göre 35+0 gözüküyoruz ama doktorum usg deki değeri çok takma iri bebeğimiz olduğu doğru ama erken doğum ihtimalimiz yok şimdilik herşey yolunda dedi

:nazar::nazar::nazar: Zeynep Ayşe Naz a maşallah kocaman abla olmuş :) sağlıkla aramıza gelmeyi nasip etsin alllahım :).

Benim oğlum da 29+3'te 1484 gr olmuş, boyu da 38 cm :nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar: Bebişlerimiz hergün daha çok büyüor maşallah oğluşuna canım .Sağlıkla annesinin kucağına geleceği günleri zamanında olur inşallah :)

:nazar::nazar::nazar: Sista maşallah kızına 29+6 da bence gayet güzel kilosu takma kafana allahım sağlıklı sihatli doğmasını nasip etsin

ayyyy ayyyy ayyy maşallah teyzeleri yesin o tosuncuk kızımı
allah nazarlardan saklasın zeynebim 41 kere maşallah

canım ya zayıf olsun ne olacak takma öyle kilosuna filan
sağlıklı eli ayağı düzgün bir evlat olarak doğsun gerisi hiç önemli değil
maşallah hande hanımada nazar değmesin inşallah

kızlar cumartesi yazmıştım gerçi ama buraya da yazayım
benim kızımda 2 kilo olmuş teyzeleri boyumuzu söylemiyo doktorumuz
sadece uzun boylu bir kızı olacak annesi maşallah dedi
dönüş gerçekleşmiş kafası rahimde sırtı sola dönük yüzü sağ taraında annesi
bu ar alar ayaklarıyla bol bol karaciğerini tekmeler
fazla yorma kendini dinlen dedi magnezyumla beraber calsiyum yazdı bunuda iç dedi suyumuz filan herşey yolunda bir sorun yok 30 nisanda tekrar gel dedi nst ye bağlayacakmış ayyy kan hapı yazacatı çok korktum neyseki test yaptıda gerek yok dedi

ha bide geçen aydan hu yana 1 kilo almışım toplam da 10 kilo gayet iyi dedi

Geri