2010 haziran anneleri kaç kilo verdi?

48 kg ile hamile kaldım
66 kg küsür ile doğuma gittim
şuan 57 kg dayım
çatlaklarım bi dünya :(( hala acıyorlar
göbeğimde çok yumuşak tüm kaslar gitmiş
hergün egzersiz yapıyorum
bi kaç aya toparlanır sanırım

66 ıle hamıle kaldım.
82 kılo ıle doguma gıttım..
suan 72 kılodayım
ama stella gıbı benımde dunya bır catlagım var gobegım mahvolmus:(
bırde gobek kalcak galıba bende :(

55 ile hamiş kaldım 75 ile doğuma girdim (sezeryan) şu an 26. günümüzdeyim ve ben bir ton çatlaklar ile sadece 5.5 kilo vermişim şu an 6 aylık hamiş gibiyim bu halimle beni çöpte bulsanız bile kaldırmazsınız dipçik halim tarihi eser oldu:((

selam annecikler bende hamıleyım ama bi sorunum var yardımcı olursanız sevirim aksamları ha bire donuyorum hic uyuyamıuorum hep sagıma soluma sonra sırt üstü yatıyorum hıc rahat degilim

Bende 20 kilo almistim 15 kilosu gitti ama gorunus olarak hic sormayin cunku okadar cirkinlestim ki anlatamam.
Sanki hamilelikten onceki halimden 10 kilo daha eksik durumda giyim.
Yanaklarim iyicene coktu. Bacaklarim, kollarim cok zayif yaa, nasil duzelicem ben. :küstüm:

ben 70le hamıle kaldım sonra 2 kılo verdım sonra 86 ya kadar cıktım su anda 72 oldum
14 kılo verdım.. hemen hemen eskı kıloya döndüm ama daha da zayıflamam lazım sanırım

Kızlar bende kilolu hamile kalanlardan... 64 ile hamile kaldım 68 ile doğuma girdim sezeryan yaptım şuan 68. Günümüzdeyiz biliyorsunuz benım fırlama 34. Haftada dünyaya geldi şuan kilom 57 şükürler olsun hıc catlagım yok bakalım dahada kilo verebilirsem iyi olacak :)))

Geri