2010 Haziran Anneleri

Asyam merhaba canim.

Benim birde sabahtan aksama kadar canim birseyler istiyor ama ne istedigini de bilmiyorum, azicik deli miyim ne. :24:

aslında almasak iyi kuzu
bi sürü hediye gelcek diyolar hep
nebıleyım senınkılerı gordum bayıldım elhh.maşallah 41 kere.ama bende nasıl doğar kılolu olur dıye elım gıtmıyo almaya.ama ne yapsamda bılmıyorum valla.çarabı bıle 5 tanecık benımkının yaz dıye.almadım fazla.heralde almam lazım biraz daha.buyuklerde alma dıyo.kaldım arada.

bi arkadaşım dedıkı gelen hedıyelerı çoğu 1 yaş ve üstü oluyo haberın olsun dedi.Nebileyim ya.10-12 tane çıtçıtlı badı.2-3 tane 0- ay arası elbise gıbı kıyafetler.orulenlerı saymıyorum. tane hastane çıkışı aldım. tane penye yelek.kıyafet olarak bunlar.tanecık çorap.kızlar alayımmı daha

nebıleyım senınkılerı gordum bayıldım elhh.maşallah 41 kere.ama bende nasıl doğar kılolu olur dıye elım gıtmıyo almaya.ama ne yapsamda bılmıyorum valla.çarabı bıle 5 tanecık benımkının yaz dıye.almadım fazla.heralde almam lazım biraz daha.buyuklerde alma dıyo.kaldım arada.

bi arkadaşım dedıkı gelen hedıyelerı çoğu 1 yaş ve üstü oluyo haberın olsun dedi.Nebileyim ya.10-12 tane çıtçıtlı badı.2-3 tane 0- ay arası elbise gıbı kıyafetler.orulenlerı saymıyorum. tane hastane çıkışı aldım. tane penye yelek.kıyafet olarak bunlar.tanecık çorap.kızlar alayımmı daha

o hediye konusu benimde cok kafamı karıştırıyo
büyükler hep alma alma diyolar ama
hani ne alırlar ne getirirler onuda bilemiyoz işte
benimde kardeşim dayanamıyo
çarşıya çıktıkca ne varsa yükleniyo geliyo

ben hedıye konusunda son derece umutsuuzm ama yınede az bısey aldım
netıcede yıne lama ıhtımalımız var cocuk cıplak kalmaz ya
bakalım kılosu nasıl ocak

Geri