2011 2012 kadife modası

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
2011 2012 kadife modası
kadife elbise modelleri 2011 kadife abiyeler abiye elbise modelleri 2011
2011 2012 kadife modas?
Han?mlar bir dahaki sene kadife modas? rövan?ta olacakm?? bir moda firmas?n?n aç?klamas?na göre kullan?lan kuma?larda saten ve tül kuma?lar öncelikte kullan?lacakm?? bende bir kaç 2011 ve 2012 model kadife k?yafetleri ara?t?rd?m bence çokta ??k durmu?..

Unutmam hiç bundan 2 sene evvel eski?ehirde köyde bulunan evde kuran okutmay? dü?ündük ve 5 k?z ayn? kadife elbiseden g?yd?k uzun kollu ara boy düz kesim siyah kadife ..

kadife%20elbise%201-95.jpg

kadife2-182.jpg

kadife5-13a.jpg

kadife3-2fa.jpg

kadife8[1]-43.jpg

elbise[1]-33a.jpg

kadife%20elbise-a2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kadifenin bana göre her zaman için bir ayrıcalığı ve albenisi olmuştur.Uzun bir süredir revaçta olmayan kadife modasının tekrar kıyafetlerden mobilya döşemelerine kadar moda olması gerçekten iyi olmuş ara sıra eski dostları hatırlamak lazım:D

Kadifenin bana göre her zaman için bir ayrıcalığı ve albenisi olmuştur.Uzun bir süredir revaçta olmayan kadife modasının tekrar kıyafetlerden mobilya döşemelerine kadar moda olması gerçekten iyi olmuş ara sıra eski dostları hatırlamak lazım:D
oturma grublarından eşorfmanlara, ceketlerden çantalara kadar aklımıza gelmeyecek herşeyde artık kadife kullanılmaya başlanmış o kadar geniş bir yelpaze yani bence çok güzel.. Eskiden çeyizimizde de illa olmazsa olmaz kumaşlardan dı kadife.. evli hanımlar mutlaka sandığınızda Kadife kumaşınız vardı deil mi ?

Benim kadife eşofman takımım vardı ama hala dolabımda abiye tarzı kısa kadife siyah ceketim var taşlı düğmeleriyle gayet şık beğenerek alıp kullanmıştım iyiki kimseye vermemişim:D Yine moda oldu kadife ordan kar ettim bak valla Allah'ın sevgili kuluyum hahaha

Benim kadife eşofman takımım vardı ama hala dolabımda abiye tarzı kısa kadife siyah ceketim var taşlı düğmeleriyle gayet şık beğenerek alıp kullanmıştım iyiki kimseye vermemişim:D Yine moda oldu kadife ordan kar ettim bak valla Allah'ın sevgili kuluyum hahaha

Ayy adminim valla güldürdün beni :) annemin genç kızlıgından kalma bır kac parca kıyafetı var gözüm gibi saklıyorum hepsininde inan bana zaman zaman modası geliyor ve ben onu giyiyor düşman çatlatıyorum.. O esorfman takımlarından benımde kırmızı vardı :) ama artıkın yok..

Geri