2011 Subat Anneleri bebislerimize neler aldik?

ayyy pembis pembis tam benim dünyam. cok tatliymis... ben odayi beyaz düsünüyorum...

ya kız olunca elim başka renge gitmiyo :) ben duvar kağıtlarını beyaz yaptırdım ki oda boğalmasın mobilyalar gelince herşeyiyle odasını çeker koyarım :)[/QUOTE]

bende tam tersini yapcam, duvarlar pembe... mobilya beyaz :)
ama dedigin gibi kiz oldumu elin hep pembeye gidiyor :) dün kizima body aldim, herrenk var, kocam mor al diyor degisiklik olsun, ben yine pembeleri aldim, dayanamadim :)

img7531p-9112.jpg

kızlar dayanamayıp aldığım ilk ciciler ama bidaha bebek mağaasına girmicem çünkü insan kendini kaybediyo önce bi cinsiyeti öğreneyim:D bide biraz daha büyüsün miniğim sonra alıcam inş bunlar ilkleri

çok güzellermiş canım.bebişin iyi günlerde kullansın inş.

Mobilya Evgr - Mobilya,Mobilya Fiyatlar,Mobilya markalar | rnn Byk Resmi
kızımıza ilk olarak oda takımını aldık ama daha eve gelmedi :) ona battaniye, altın yastığı yaptım bi ara onlarıda eklerim.

hayırlı olsun canım kızının odası.pempiş pempiş çook güzel bi takım:)

ay bide bebek sekeri var demiiiii.... aboo kizlarr, ben bu gidisle yetistiremicem :) daha hastane seccem, odasini ayarlicam, arabasi, koltugu, sekeri, fotografcisi.... abooo ne zaman yapcam ben bunlari????
cidden cnm sen yarıladın gerçekten yaw şaka maka hahaha kız yapılcak ne çok işin var ölee anam bacım başla sen artık bebişin cinsiyetide tam kesinleşsin ölee benim hala şüphelerim var :D

ay cok tatli vallaaa, aa ne güzel elinden geliyo ekle valla ben dogum iznine cikinca yapmaya calisirim bende altin yatigni battaniyesini yaparim

ya işte bende öle çok bişiy yapamamda insanın yapası geliyo :) ben bebek şekerinide kendim yapıcam malzemelerini filan aldım o kadar tatlı şeyler var ki anlatamam :)

ben neten siparis etcem sekerleri zamani gelsinde.
ay bide bebek sekeri var demiiiii.... aboo kizlarr, ben bu gidisle yetistiremicem :) daha hastane seccem, odasini ayarlicam, arabasi, koltugu, sekeri, fotografcisi.... abooo ne zaman yapcam ben bunlari????

sen en azindan azbiraz bisi aldin ben dedim ya daha don almadim cinsiyet bi belli olsada baslasak yavas yavas.

buarada MUTLU BAYRAMLAR :)

sen en azindan azbiraz bisi aldin ben dedim ya daha don almadim cinsiyet bi belli olsada baslasak yavas yavas.

buarada MUTLU BAYRAMLAR :)

iyi bayramlar....
evt canim ben aldim, yatta bu hafta baya aldim birseyler... insallah haftaya eklerim resimleri :)
simdi hep pembe aliyorum.. belli olmadan önce Krem tonlarinda almistim. babaannede gönderdi baya... anneanne haftaya örgülere basliyor...
ama bakiyorum, daha bi sürü eksik var.... öffffpöffff.... ekim ay full gececek benim, sinav, dügün, sünnet..... 11-12 aya kaldi hersey, okadarda acele ediyordum :)

kızlarrrr selammmm...bayıldım topıgımızeeeeeee....
bebıslerın cıcılerını paylasmak guzel olucak.....sımdıden hepsı gule gule gıysın dıyorum.....
meralcım bayldım kızının takımınaaaaaaa tam benım begendıgım tarzda....bende beyaz renk almayı dusunuyorum takımını ınsallah......suana kadar bız bısey almadık daha ama dayısından telsızımız geldı,bıtane zıbın halasından,üç adet corap anneanneden geldı,birtane de takım dıger halamızdan geldı......resımlerı en kısa zamanda paylasıcam kızlar.....

kızlarrrr selammmm...bayıldım topıgımızeeeeeee....
bebıslerın cıcılerını paylasmak guzel olucak.....sımdıden hepsı gule gule gıysın dıyorum.....
meralcım bayldım kızının takımınaaaaaaa tam benım begendıgım tarzda....bende beyaz renk almayı dusunuyorum takımını ınsallah......suana kadar bız bısey almadık daha ama dayısından telsızımız geldı,bıtane zıbın halasından,üç adet corap anneanneden geldı,birtane de takım dıger halamızdan geldı......resımlerı en kısa zamanda paylasıcam kızlar.....

teşekkürler cnm :) beğenmene sevindim :) almak mühim değil zaten hemen hepsi alınıyo.biz bugün a dan z ye herşeyini 3 saatte aldık çok zevkli bi alışveriş oluyo :)

Geri