2012 Yeni Yıl dilekleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
2012 Yeni Yıl dilekleri
2012 y?l?nda yeni y?l y?lba?? dileklerinizi ve mesajlarl?n?z? lütfen bu ba?l?k alt?ndan yazal?m. Güzel bir kat?l?m istiyorum arkada?lar?m. Bakal?m 2012 den kim neler bekliyor neler temenni ediyor. Hadi bakal?m herkesi bekliyoruz.

?lk Ben Yaz?yorum.
yeniyil_kartlari_facebook%20(18)-4e.gif

YEN? YIL D?LE??M :

Yeni y?l öncelikle huzun bar?? ve sa?l?k getirsin. Herkesin yeni y?l?n? ?imdiden tebrik ediyorum.

Sadmin

HareketliYeniYil.gif

Sağlık, huzur, mutluluk, bol nasip, bol kısmet ve hayırlı bol rızıklar diliyorum hepimize..:)

Merhabalar,
Yeni yilda tum dunyaya once saglik, huzur, mutluluk savassiz bir yasam diliyorum ve tabiki olmazsa olmaz hayirli paralar kazanalim diyorum dilerim kimse bize muhtac olmaz bizde kimseye muhtac olmayiz, savaslarin bitmesini, ac ve susuz ulkelerin kurtulmasini, kazalarin belalarin olmamasini, cocuklarin,kadinlarin tacize ugramalarinin son bulmasini butun canlilarin siddete magruz kalmiyacaklari bir omur diliyorum devletin ekmek calanlara ekmek bir anlik eglence icin bir omru yok edenlere cezalarin en agirini vermesini diliyorum hastalara sifa dertlere deva es isteyene adam gibi adam versin diliyorum. Insanlarin ne yaptigi yada ne yapacagini sasirdigi su dunyada kim kime ne dilerse ve ne yaptiysa onun iki katini gorsun diliyorum dunyada yasayan butun insanlar hayvanlara da bir insan kadar deger versin diye umuyor ve diliyorum. Cocuklarimizin bizden daha sansli daha saglikli ve savassiz bir dunyada mutlu ve huzurlu devletine miletine ailesine hayirli birer birey olarak yetismesini butun kalbimle diliyorum ve 2013 kaybedenlerin kazanacaklari bir yil olacak bunu yaziyorum ve altini ciziyorum dunyadaki butun irklari butun dinleri butun renkleri butun insanlari butun hayvanlari ayirt etmeksizin seviyorum. Insanlarin kendinden baskalarini da komsularinida arkadaslarini da engelli insanlari da fakirleride zenginleride herkezi sevmesini diliyorum hepimiz akrabayiz hepimiz kardesiz dusunursek.
Nice yillara, sevgiyle kalin.

Geri