2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz Kimler ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz Kimler ?
Bu konu; 2012 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlülerimiz hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, hayat hızla akıp geçiyor ve yepyeni bir yıla daha merhaba demeye hazırlanıyoruz. Tabi hayatın hızla geçmesi de yeni hayatların başlaması ve bazılarının da yitirilmesi demek. Biz de 2012 yılında kaybettiğimiz ünlülerimizi bu sayfadan bir kez daha rahmetle anmak istedik...

ekrem_bora-3ae.jpg

Kamil Sönmez

Ayten Alpman

Baykal Kent

Berkant

Bilgi Adalı

Cemil Özeren

Cüneyt Türel

Ekrem Bora

Erdoğan Tuncel

Ergin Orbey

Erol Günaydın

Erol Kardeseci

Azer Bülbül

Evin Esen

Meral Okay

Orhan Boran

Müşik Kenter

Neşet Ertaş

Mücap Ofluoğlu

İnsan ömrü işte bugün varız yarın yokuz hesabı... Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...Çoğu kişinin öldüğünü duymuştum ama Orhan Boran'ı yeni öğrendim en son Saba Tümer'e konuk olmuştu ve insanların vefasızlığından kalbi çok kırıktı. Gerçi ne acıdır ki birçok sanatçı yaşamlarının son zamanların da parasızlıktan yada insanların vefasızlıklarından şikayet etmiştir hep....

Ünlü olmakla iş bitmiyor Mawim, sanılanın aksine daha çok yük biniyor omuzlara. Milyonlar seni örnek aldığından insani vasıfların daha bir gelişmesi lazım ünlü olunca, hassasiyet lazım, ama gel gör ki bazı ünlülerin daha kendilerinden bile haberleri yok, yardım etmek, örnek olmak şöyle dursun...

Maalesef öyle titanım sadece ünlüler için de değil aslında mesele... Normal insanlar bile parayı buldukların da değişmeye en yakın çevrelerinden başlamıyorlarmı...Ünlülerin çoğu da öyle değil mi biraz ünlenseler, parayı bulsalar hemen kaprise ve havalara giriyorlar. Asla bir insan nereden geldiğini unutmamalı.. Her çıkışın bir inişi olabileceğini düşünerekten her zaman insan olduğumuzu unutmamalı ve elden geldiğince çevremize ihtiyaç sahiplerine el uzatmalıyız diye düşünüyorum...Ne demiş büyüklerimiz "Ne oldum dememeli, ne olacam demeli"

Bundan dolayı kişi insanlara tepeden bakmamalı ve geleceğinin kendisine neler getirebileceğini asla unutmamalıdır. Gelecek her zaman için karanlık bir kutudur ve kimse hayatta nelerle karşılaşacağını bilemez. O yüzden şu andan ziyade gelecek insanları kaygılandırmalı ve ona göre davranmalıdır. Eğer en kötü duruma düşeceğini insan hesap eder ve buna göre davranırsa yarın düştüğün de elini tutabilecek dostlarını yanında bulabilecektir...

Maalesef öyle titanım sadece ünlüler için de değil aslında mesele... Normal insanlar bile parayı buldukların da değişmeye en yakın çevrelerinden başlamıyorlarmı...Ünlülerin çoğu da öyle değil mi biraz ünlenseler, parayı bulsalar hemen kaprise ve havalara giriyorlar. Asla bir insan nereden geldiğini unutmamalı.. Her çıkışın bir inişi olabileceğini düşünerekten her zaman insan olduğumuzu unutmamalı ve elden geldiğince çevremize ihtiyaç sahiplerine el uzatmalıyız diye düşünüyorum...Ne demiş büyüklerimiz "Ne oldum dememeli, ne olacam demeli"

Bundan dolayı kişi insanlara tepeden bakmamalı ve geleceğinin kendisine neler getirebileceğini asla unutmamalıdır. Gelecek her zaman için karanlık bir kutudur ve kimse hayatta nelerle karşılaşacağını bilemez. O yüzden şu andan ziyade gelecek insanları kaygılandırmalı ve ona göre davranmalıdır. Eğer en kötü duruma düşeceğini insan hesap eder ve buna göre davranırsa yarın düştüğün de elini tutabilecek dostlarını yanında bulabilecektir...

Aynen katılıyorum Mawim :clapping:

Geri