2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...

rabia16

rabia16

Üye
Üye
SonGülümben' Alıntı:
canım benimm tşk ederimmm... en son sen başlamassın kıss aramızda çok yok hemen hemen aynı yaparız alışverişleri :deli:
evet songulum arka arakaya baslarız alısverıslere

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
Kızlar biberon ısıtıcı almayı düşünen var mı ? tavsye edebileceğiniz marka var mı ?
19 hafta olduk hala birşey almadım

E

*ESMERİM*

Forum Okuru
Songulcum topigin hayirli olsun canm benim tahmini dogum ekim ama sezaryen olursam eylul sonuna alicam ins kkizimi kucagima heyecan yok korku var :))

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
*ESMERİM*' Alıntı:
Songulcum topigin hayirli olsun canm benim tahmini dogum ekim ama sezaryen olursam eylul sonuna alicam ins kkizimi kucagima heyecan yok korku var :))
Teşekkür ederim canım çok sağol... maşallah az kalmış sana canım yaaa... ben de çok korkyordum ama bugün sağlık ocağında aile hekimim biraz benim le sohbet etti . sohbet sırasında bana korkma dedi hani bir meyve olgunlaşır ve zamanı gelince de dalından düşer dedi o misali vakti geldiğinde zorlanmadan bebeğini alırsın dedi . çok hoşuma gitti sanki korkum azaldı :D:D sende korkma inşallah hayırlısıyla bir nefeste alırsın kızını kucağına

E

*ESMERİM*

Forum Okuru
SoNGüL.' Alıntı:
Teşekkür ederim canım çok sağol... maşallah az kalmış sana canım yaaa... ben de çok korkyordum ama bugün sağlık ocağında aile hekimim biraz benim le sohbet etti . sohbet sırasında bana korkma dedi hani bir meyve olgunlaşır ve zamanı gelince de dalından düşer dedi o misali vakti geldiğinde zorlanmadan bebeğini alırsın dedi . çok hoşuma gitti sanki korkum azaldı :D:D sende korkma inşallah hayırlısıyla bir nefeste alırsın kızını kucağına
Ins.canm yaa tum hamislere hayirli dogumlaar :)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
T Aralık Ayı Anneleri 0
A Aralık Ayı Anneleri 0
herşeyim Aralık Ayı Anneleri 1