2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
2013 Aralık Ayı Anneleri Gelin Tanışalım...
Slm kızlar ben 16 haftalık hamileyim kısmet olursa 16.12.2013 de bebeğimi alıcam kucağıma var mı benden başka aralık ayı annesi tam kış bebeği olacak hadi dertleşelim neler oluyor hayatnızda neler yaşıyorsunuz hazırlıklarınız nelerdir? hadi paylaşın bizimle :hamileyim:

bebe-af.jpg

topiğın hayırlı olsun anacım,ben hazırlık olaraktan ıkı bere bırde eldıven bırde zıbın aldım dayanamadım,2ay sonra herseyı almıs olmayı düsünüyorum Allah ın ıznıyle ıkız oldugu için hazırlıkları erken yapım dıyorum

topiğın hayırlı olsun anacım,ben hazırlık olaraktan ıkı bere bırde eldıven bırde zıbın aldım dayanamadım,2ay sonra herseyı almıs olmayı düsünüyorum Allah ın ıznıyle ıkız oldugu için hazırlıkları erken yapım dıyorum

tşk ederim canımm sen hazırlıklarını yaptıkca buraya yaz bende faydalanayım ve benim gibi herkes faydalansın ben hiç hazırlık yapmadım daha

topiğin hayırlı olsun nonocummm... bende 13 aralık 2013 te kucağıma alıcam inşllhh yavrumu allah o günleri gösterir hepimize inşllhh.... burda hem neler oluyor konusalım hemdee kızıma isim bulalım yaaa hahaha

Geri