2013 milli piyango talihlisi siz olsanız para ile ne yapardınız?

*EYLÜLMEHMETUTKU*

Daimi Üye
Üye
2013 milli piyango talihlisi siz olsanız para ile ne yapardınız?
Melekler evet her yıl gelenekselleşen yılbaşı çekilişleri ve yine gelenekselleşen yılbaşı sorusu..
Bu yıl büyük ikramiye size çıksa o para ile neler yaparsınız?

Ev araba alırım iş kurarım yardım yaparım diyenler.....

Valla Çıksa Kocamı boşarım diyenler......:lau:

Tatile çıkarım dünya turu yaparım diyen melekler bana yardımcı olumusunuz Bu para bana çıkarsa acayip yardımcı olmuş olcaksınız:lau:

piyango-215.jpg

bana çıkmış olsa önce geleceğimi garanti altına alacak yatırımlar yaparım. zaten bunlar kısa sürecek şeyler para olduktan sonra :) sonrada dünya turuna çıkardım. ayrıca etrafımdaki muhtaç insanlara da yardım ederdim...

Teşekkürler Titan ay bayılıyorum burada yeni şeyler keşfetmeye...daha çok konu açacağıma çok şey paylaşacağıma inanıyorum inş.arkadaşların ilgisi yoğun olurda eğlenceli olur....valla seninki kesin çözüm bilet almayınca öyle bir derdinde klamıyo haklısın....ya 2 gündür bizim evde tartışma konusu bileti aldık bize çıkarsa naparız diye düşündük bişey bulamadık eşimle ya fazla parada iyi değilmiş diye gülüştük hatta hahaha

Teşekkürler Titan ay bayılıyorum burada yeni şeyler keşfetmeye...daha çok konu açacağıma çok şey paylaşacağıma inanıyorum inş.arkadaşların ilgisi yoğun olurda eğlenceli olur....valla seninki kesin çözüm bilet almayınca öyle bir derdinde klamıyo haklısın....ya 2 gündür bizim evde tartışma konusu bileti aldık bize çıkarsa naparız diye düşündük bişey bulamadık eşimle ya fazla parada iyi değilmiş diye gülüştük hatta hahaha

Siz en iyisi o bileti yırtıp atın maazallah kavgaya falan tutuşursunuz hahaha

Yıllar önce Levent Kırca bu olayı tiye almıştı. 4 kişilik bir aile bilet alıyorlar ve başlıyorlar hayal kurmaya. Kırca diyor ki araba alırız . Karısı diyor öne ben otururum, çocuklar başlıyor kavgaya yok ben otururum, kadın, çocuklar birbirine girince Kırca bağırıyor " İnin lan aşağı ! " diye o gün bugün bilet lafı geçince bu gelir aklıma katılırım gülmekten :puha:

kız dağıtsan dağıtsan nekadar dağıtcan dağıtmakla bitermi bu para hahaha

Eylül dağıtmayı bilmem de hiç bir yatırım yapmadan her gün düzenli olarak 2.000 TL yendiği takdirde 63 yıl sana yetermiş bu para :puha:

Siz en iyisi o bileti yırtıp atın maazallah kavgaya falan tutuşursunuz hahaha

Yıllar önce Levent Kırca bu olayı tiye almıştı. 4 kişilik bir aile bilet alıyorlar ve başlıyorlar hayal kurmaya. Kırca diyor ki araba alırız . Karısı diyor öne ben otururum, çocuklar başlıyor kavgaya yok ben otururum, kadın, çocuklar birbirine girince Kırca bağırıyor " İnin lan aşağı ! " diye o gün bugün bilet lafı geçince bu gelir aklıma katılırım gülmekten :puha:

Eylül dağıtmayı bilmem de hiç bir yatırım yapmadan her gün düzenli olarak 2.000 TL yendiği takdirde 63 yıl sana yetermiş bu para :puha:

Titan valla öldürdün gülmekten hahaha haklısın valla ama biz iki kişilik bir aileyiz en azından ön koltuk kapma derdi yok ama ben araba kullanmayo severim eşimde öyle arabayı kim sürecek tartışmasına giresek bende adama in lan aşağıya derim artık :puha:

Çok fazla yüksekler de asla gözüm olmadı. Tek isteğim Allah elimizdekini almasın yeter. Büyük başın derdine büyük olur derler. Para ne yazık ki günümüz de kardeşi kardeşe bile düşman edebiliyorsa durumlar epey vahim demektir. Bir ekmek parası için bile insanlar katil yada hırsız olabiliyorsa bu kadar yüksek parayı kazanın halini bile düşünemiyorum:)

Umarım gerçekten ihtiyaç sahibi birine çıkar ve asla nerden geldiğini unutmayarak çevresine ve ailesine hayırlı işlerde bulunur.

Geri