2014 Dekoratif Çeyiz Sandığı Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2014 Dekoratif Çeyiz Sandığı Modelleri
En Güzel Çeyiz Sandığı Modelleri
En Modern Çeyiz Sandığı Modelleri
2014 En Yeni Çeyiz Sandığı Modelleri

Evleniyorum, yaşasın. Bu söylemlerde bulunan bir genç kız için elbette ki vazgeçilmez ilk ve zorunlu ihtiyaç çeyiz sandığı olacaktır. Önceki yıllarda annelerimizin sandıkları bizler için adeta birer hazine niteliği taşımaktaydı. Onların sandıklarını alarak çıkacağımız evimizden son derece mutlu ayrılırdık. Ama sizlere bu sözlerin üzerine büyüklerimizin şimdiki gençler bir alem her şeyleri bir başka sözlerini hatırlatmak isterim.

Çeyiz sandıklarımızı beğenmiyor bu gençler diye düşünen büyüklerimize sesleniyorum devir değişti. Her şey en modern hali ile en güzel görünüyor ve yeni ev dekorasyonlarına yakışacak mobilya tipinde üretilmiş çeyiz sandıkları inanın bana yeni evlilerin ev dekorasyonuna daha çok yakışıyor. Özellikle deriden yapılmış taşlı, işlemeli ve son derece fonksiyonel ve farklı dış görünümleri ile bizleri baştan çıkaran sandıklar evler için en ideal olanlar arasında yer almaktadır. Eminim sizlere göstereceğim örnekleri gördükten sonra benimle aynı fikri taşıyacaksınız. Buyrun nineler, teyzeler özellikle sizler için bu modeller....
ererr.gif
images.jpg
indir (1).jpg
indir (3).jpg
siyah-deri-çeyiz-sandığı-modeli-600x398.jpg

Geri