2014 Etkileyici Aşk Dolu Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2014 Etkileyici Aşk Dolu Sözler
2014 etkileyici aşk sözleri, 2014 aşk sözleri, 2014 sevgiliye güzel sözler

Duygusal sözlerden oluşan yazılarla sevdiğiniz kişiyi daha çok etkilemek istiyorsanız sizlere 2014 etkileyici edebi aşk sözlerinden oluşan mesajları paylaşıyoruz.
ask.jpg

Eğer öldüysen, şu anda yıldızlara uzanırsan,yıldızların ışıklarını topla.Taç şeklinde saçlarının arasında sonsuza dek parlasın.

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken,Gökte yıldızlar parlıyordu.Yalnız kaldığım günler ve geceler,
Kalbim her yerde seni arıyordu.

Eğer birgün bulusacağımız yere gelemezsem.Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır.
Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet,Ölüm beni yakalamış demektir.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,Duyduğum en derin sevgisenin eserin,Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor

Gül bahçesinde geçse de ömrüm ,Senin üstüne gül koklamam gülüm!Seni koklamak olsa da ölüm ,
İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm

En ağır isçi benim . Çünkü 24 saat seni düşünüyorum.

Seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin

Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer,Sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak,Paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak,Hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demekki sevilmişiz.

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl;düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım

Aşka burun kıvırmayin o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir.O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için,
Her bitkinin sürekli bakıma ihtiyaci olduğunu unutmayın.

Seni seviyorum diyebiliyorsamBu sende bütün insanlığı ,Bir anlamda bütün canlı olan herşeyi,Ve yine sende kendimi seviyorum demektir.

Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun,Kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti.Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek.Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Geri