2016 baharatlık modelleri ile gelen dekoratiflik

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2016 baharatlık modelleri ile gelen dekoratiflik
Mutfak dekorasyonları sizler içinde benim kadar önem verdiğiniz konular arasında mı yer alıyor. Yemek yapmayı seviyorsunuz ve yemeklerinizi lezzetlendiren baharatları kullanırken birçok çeşidi kullanma tercihinizi hiçbir zaman ertelemiyor musunuz? O zaman baharat takımı modeli ihtiyacınızda birçok baharatı koyabileceğiniz zengin bir baharatlık kullanmayı arzulayacağınızdan eminim. En azından ben öyle yapıyorum:) Benim gibi baharat sevenlerinde bu şekilde yaptığına eminim. Belki de bu yazıyı okuduktan sonra fikriniz değişecek siz de benim gibi bol seçenekli bir baharat takımına sahip olmak isteyeceksiniz.

2016-Baharat-Takımı-Modelleri-ve-Fiyatları-3.png

Daha önceki yazılarımda English Home baharatlık modellerine değinmişti. English Home markasının kendine has bir tarzı olduğunu az çok bilirsiniz. Bu sefer sade, modern, saklama kabı görünümlü ya da şimdiye kadar göremediğiniz tasarım ve şıklıkta baharatlık modellerini bir araya getirip sizlerle paylaştım. Siz de 2016 sezonunda tasarlanan en yeni baharatlık modelleri resim galerimi görmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp galerimdeki baharatlıklardan hangisinin size yeteceği ve zevkinize hitap edeceği konusuna karar verebilirsiniz. Kaliteli marka mağazalarında ya da güvenilir satış yapan züccaciyelerden herhangi birinden bu ürünü temin edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

2016 BAHARATLIK TAKIMI MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Geri