2016 bayan saat modelleri

Uzman SühaN

Administrator
2016 bayan saat modelleri
Gerek bayanların gerekse erkeklerin vazgeçemediği aksesurlardan biridir saattler.Özellikle da stil sahibi bayanlar her kıyafete uygun saat kullanmayı tercih ederler..Kıyafetlerle uyumlu saat tercihi çok şık bir kombin oluşturuyor.Vazgeçilmez aksesuarlardan olan saatler tarzınızı şıklığınızı tamamlayan ufak ama etkili parçalardır.2016 saat modellerini incelediğinizde kasaları altın sarısı,metalik taşlı detaylı olan modelleri görmekteyiz.

Bu tür modeller genellikle sade şıklıktan hoşlanan bayanlar için güzel bir tercihtir.Bu modellerin yanı sıra bileklik detaylı saatler de 2016 yılında en çok tercih edilen tasarımlar arasında.Şahsen ben burda sıraladığım tüm modelleride kullanıyorum.Özelliklede bileklik detaylı saatler spor kıyafetlerle harika kombin oluşturuyor.

Farklı model ve renklerde üretilen saatler sayesinde her kadın kendi tarzını yansıtabiliyor.2016 nın en şık saat tasarımlarını sizler için araştırıp resim galerimizde bir araya getirdim.Sizin de mutlaka saate ihtiyacınız vardır.Seçtiğimiz resimlerden ilham alarak saat tercihinizi belirleyebilirsiniz.Ayrıca ferrucci saat modellerimize,pulsar bayan saat modellerimize,yeni bayan saat modellerimize de göz atabilirsiniz.İşte 2016 yılının stil sahibi hanımları için birbirinden şık saat modelleri...

GÖRSEL GALERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYARAK DİĞER MODELLERİ GÖREBİLİRSİNİZ.
[photo=medium]636[/photo][photo=medium]637[/photo][photo=medium]638[/photo][photo=medium]639[/photo][photo=medium]640[/photo][photo=medium]641[/photo]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri