2016 Desen desen saç dövmeleri

Uzman SühaN

Administrator
2016 Desen desen saç dövmeleri
Saçta yeni trend saç dövmesi.Dövme yaptırmak bir çok insan için tutkudur.Bir yapan saysısız desen işleyebiliyor vücunun her bir bölgesine.Dövme tutkusu bu defa saçlara geçiş yaptı.Yalnız bu dövmenin diğer dövmelerden farkı kalıcı olmaması.Saçı yıkadıktan sonra dövme kolayca çıkabiliyor.Desen desen saç dövmelerinin görsellerini yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi ; 2016 Saç renkleri ve kesimleri , Modern Kesim Kısa Saç Modelleri 2016 adlı konularımızı da incelemnizi öneriyoruz.

2016 nın yeni saç modası desenli renkli saçlar.Genelde marjinal olmayı seven tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan saç dövmeleri bir desen kalıbının saça tutulup renkli spreylerle boyanmasıyla yapılıyor.Birbirinden değişik ilginç desenlerin bulunduğu kalıpları istediğiniz renkte boyayabiliyorsunuz.Bana göre tutulacak bir akım gibi görünüyor.Son iki yıldır saçlar arasına renkli balyajlar atılması bayağı tutuldu.Bu desenli saçlar da bu yazın yeni modası oldu gibi.Ben pek beğenmedim.Bakalım sizler görünce beğenicekmisiniz.2016 nın yeni trendi desenli renkli saç modellerini sizlerle paylaşıyoruz.Konu ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

desen desen saçlar 4.jpg

desen desen saçlar.jpg

page.jpg

desen desen saçlar 5.jpg

Geri