2017 Çok şık abiye ayakkabı modelleri

Melis ank

Aktif Üye
Üye
2017 Çok şık abiye ayakkabı modelleri
Dost başa düşman ayağa bakar demişler. Sizde düşmanlarınızı çatlatmaya hazırmısınız ? 2017 abiye ayakkabı modelleri biririnden şık tasarımları ile adeta göz dolduruyor. Modeller arasında dantel detaylar, metal eklentiler, taşlar boncuk lar ön plana çıkıyor . Özel davetler de tüm gözleri ayaklarınıza çekecek bu şık tasarımlar dan mutlaka biri zevkinize hitap edicek diye düşünüyorum. Abiye ayakkabıların renk yelpazesi de hayli geniş. Bu yüzden kıyafetlerinizle harika bir konsept yaratabilceksiniz. Ben genelde özel davetler de rugan tercih ediyorum. Modası da hiç geçmiyor. Her türlü kıyafete de uyum sağlıyor. Fakat siz alışılmışın dışın da modeller arıyorsanız , sizin için sçtiğimiz modellere mutlaka göz atmanızı öneriyorum. İşte 2017 nin en güzel en şık abiye ayakkabı modelleri

abiye ayakkabı 1.jpg

abiye ayakkabı  2.jpg

abiye ayakkabı  3.jpg

abiye ayakkabı  4.jpg

abiye ayakkabı  5.jpg

abiye ayakkabı  6.jpg

abiye ayakkabı  7.jpg

abiye ayakkabı  8.jpg

abiye ayakkabı  9.jpg

abiye ayakkabı  10.jpg

n çekiyorsa biz kadınlar şu topuklu ayakkabılardan çekiyoruz hele özel günlerde giyilen yüksek topuklu ayakkabılar en azından beni mahfediyor ama işte abiye elbise altına giyilmeden de olmuyor çok dar kalıp bir abiye ayakkabıyı giyemiyorum hemen ayak bölümümde şişme oluyor ve buda canımı çok yakıyor ama illaki her bayanın ayakkabılığında mutlaka abiye ayakkabı yada topuklu ayakkabı olmalı her kıyafet altına düz ayakkabı giyilmez özellikle özel günlerde illaki topuklu giyilecek..reklamlarda gördüğüm sholl ayak jel tabanlığı var onu denemek istiyorum acaba bir faydası oluyormu ki çünkü ayaklarım rahatsız olsada topuklu ayakkabıları çok seviyorum bu abiye ayakkabı modelleride çok şıkmış doğrusu beğendim emeğine sağlık canım paylaşımın için teşekkürler

Geri