2018 yılının bayan bot modelleri taze geldi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2018 yılının bayan bot modelleri taze geldi
bot modelleri, bayan bot modelleri, bağcıklı bot modelleri, topuksuz bot modelleri ile sizlerleyiz.

Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde artık yağışlı havalar da kendini göstermeye başladı. Sonbahar kış modası da yavaş yavaş belli olmaya başladığı için sizlere bu konumuz da kış aylarının vazgeçilmezi bot modasından seçtiğim örnekleri paylaşıyorum.

Önce ki yıllar da topuksuz bot modelleri sadece spor kıyafetler ile kombin edilirken artık günümüz de rahatlığına düşkün hanımlar elbise ve etekleri ile de kısa bot modelleri ile harika kombinler oluşturuyor.

Havanın durumuna göre tercih edeceğiniz bot modelleri ile günlük hayatınız da rahat edebileceğiniz gibi oldukça şık ve spor kombinler oluşturacaksınız. Güneşli günler de süet, yağışlı günler de ise deri bot modelleri isabetli bir karar olacaktır.

2018 yılının bayan bot modasına şöyle bir baktığımız da düz bot modellerinin yanısıra bot modeline farklı bir hava katan zımba ve metal detaylarını görebiliyoruz.

Bağcıklı bot modelleri, fermuarlı bot modelleri ve yanları lastikli bot modelleri yeni sezonun trend parçaları arasın da yer alıyor.

41BTRiE8SjL._SX395_.JPG
2017-bot-ve-cizme-modelleri-22.JPG
2018-aksesuarli-siyah-bot-0c25.JPG
2018-cat-bot-modelleri.JPG
2018-taba-fermuar-detayli-bot-527e.JPG
2018Troklu-Haki-Bot-272b.JPG
14126001.JPG
120119218014471-1.JPG
Bayan-Bot-Modelleri-2018-Kahve-Az-Topuklu-Lastikli-Bot.JPG
trend-bot-modelleri-2017.JPG

2017-bot-ve-cizme-modelleri-22.JPG

Benim bunun biraz daha uzunu . Bu modele bayılıyorum ve nerdeyse tüm botlarım bu tarzda. Görünüm olarak bana daha şık geliyor . Taytlarla streç kotlarla muhteşem uyum sağlıyor.

bende çok severek kullanıyorum topuksuz botları eğer hava güzelse nubuk ve süet botları tercih ediyorum yağmurlu havalarda deri olanları giyiyorum her türlü kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz türden botlar ama ben genelde tayt, yırtık pantolon ve kotlarla daha çok tercih ediyorum

Geri