2019 yılında mikroçipli aşılama yaptıranlar

Deniz33

Yeni Üye
Üye
2019 yılında mikroçipli aşılama yaptıranlar
2019 yılında cipli aşılama yaptırıp ilkinde hamile kalan var mı? Ben de çipli aşılama yöntemini denemek istiyorum acaba yaptıran var ise konuya yazabilir mi ona göre karar vereceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili Deniz, hangi şehirden yazıyorsunuz belki de bulunduğunuz şehirde size mikroçipli aşılama yapan yerler önereceklerdir. Hem yaptıran var ise konuya yazacaktır hem de şehirsel bazda yer söyler iseniz hastane tavsiyeleri olabilir.

merhaba mikro çipli aşılama sperm bozukluğu yaşayan çiftlerde daha umut verici.sebebide sperm ayıklamada çip kullanılıyor dna sı bozulmadan daha sağlıklı spermler toplanıyor. bende 18 temmuzda yaptırdım bugün 7. günüm 3 yumurta ile yapıldı umarım tutmuştur. başka yaptıran ve olumlu sonuç alan var mı??

merhaba mikro çipli aşılama sperm bozukluğu yaşayan çiftlerde daha umut verici.sebebide sperm ayıklamada çip kullanılıyor dna sı bozulmadan daha sağlıklı spermler toplanıyor. bende 18 temmuzda yaptırdım bugün 7. günüm 3 yumurta ile yapıldı umarım tutmuştur. başka yaptıran ve olumlu sonuç alan var mı??
İnşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsiniz rabbim ol derse olur

İnşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsiniz rabbim ol derse olur
merhaba ben bu ay 3. aşılamamı oldum bir kızım var 7 yasında bız ikinci için uğraşıyoruz doktorum bu ayda olmazsa birdaki aya mikroçipli aşılama önerdi inşallah gerek kalmaz ama birdakı ay denıycez bakalım test günümede 2 gün var

Geri