2020 ikiz annesi olacak kadınlar

• Konbuyu başlatan ikizzo
  • Başlangıç tarihi
I

ikizzo

Forum Okuru
2020 ikiz annesi olacak kadınlar

2020 ikiz annesi olacak kadınlar melekler forumda

2020 de ikiz bebeği olacak kadınlar herkese selamlar olsun ben hamileyim ve bu yıl nasip olur ise ikizlerimi dünyaya getirceceğim bular benim ilk bebeklerim yani ilk oldu ama ikiz oldular şükür rabbime. Şimdi ikiz annesi olanlara soracaklarım var bir de bir topiğim olsun istedim derdimi durumları yazacağım. İkizlere bakmak gerçekten zor mu kızlar benimkisi tek yumurta ikizleri ve oğluşlarım olacak inşallah. Nelere dikkat etmemi tavsiye ediyorsunuz tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ben de ikiz annesiyim ayrı yumurta ikizleri biri kız elif birisi de ömer, evet hayatın meşşakati gibi zor çocuk bakmak malesef hele de iki tane olur ise eksileride vaaaar artıları da var daha siz yolun başındasınız benimkiler ilk okul 3 e gidiyorlar. Oğlan kızdan daha zayıftı halen öyle. İlk ollduğu için aile büyüklerinden destek almanız gayet önem arzediyor. Ne diyelim şuna buna dikkat edin demek mümkün değil yettiği kadar mutlak suretle üç ay beş ay bir yıl sütlerinizi yeteri kadar verin bu çok önemli. Onun haricinde biraz erken doğmuştu benimkiler umarım sizinkiler erken doğmuyordurlar. Sorularınız olur ise yazın yönlendiririm sizi sevgiler :)

Geri