24 saat içinde karsı cıns olsanız

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
M

mavi_kelebek

Forum Okuru
24 saat içinde karsı cıns olsanız
24 saatligine karşı cıns olsanız ne yapardınız kızsanız erkek olsanız 24 saat içinde neler yapardınız :D:D

valla en rahat ben olurdum ekmek elden su gölden ne dert ne tasa var erkekte akşama ne yapsam yok hamile kaldımmı kalmadımmı derdi yok ohh hayat erkeğe güzel keşke erkek olsaydım..

ben erkek olsam sabah kadar gezerdim erkek muhabbetlerine girerdim (çok severim) sabahlar olmasın hahaha

valla en rahat ben olurdum ekmek elden su gölden ne dert ne tasa var erkekte akşama ne yapsam yok hamile kaldımmı kalmadımmı derdi yok ohh hayat erkeğe güzel keşke erkek olsaydım..

aynen lalacım yaaa gercekten akşama yememk yok cocuk yok bı gıdıp ıkı iş yapıp gelıyolar cok yoruldum dıye suratları beş karış oluyor eee kahrını hep kadınlar ceksın kadın olmak çok zor

Biz erkek olmanın keyfini süreriz de onlar bir günlüğüne kadın olsalar kesin kafayı yerler buna eminim hahaha

Bir günlüğüne erkek olsam ...

Ertesi gün eşime ''teşekkür ederdim '' muhtemelen , bana katlandığı için ...

Kendimi onun gözünden görmeyi çok isterdim cidden.

Biz erkek olmanın keyfini süreriz de onlar bir günlüğüne kadın olsalar kesin kafayı yerler buna eminim hahaha

erkekler kesınlıkle yapamazlar alısmıslar bır kere o rahata :D:D

- - - Updated - - -

Bir günlüğüne erkek olsam ...

Ertesi gün eşime ''teşekkür ederdim '' muhtemelen , bana katlandığı için ...

Kendimi onun gözünden görmeyi çok isterdim cidden.

çok iddalısın :D:D

himmm,öncelikle sinir oldugum karisini döven biri var onu bigüzeldöverdim agziyla burnunun yeri degisene kadar.en cok istedigim bu,bide eve gelip offf anam yoruldum ,ne cok is varmis vs...klasik laflari derdim...

himmm,öncelikle sinir oldugum karisini döven biri var onu bigüzeldöverdim agziyla burnunun yeri degisene kadar.en cok istedigim bu,bide eve gelip offf anam yoruldum ,ne cok is varmis vs...klasik laflari derdim...

can elif ben gece birler kadar kahvede oturmayı cok merak etmısımdır o sıgara kokusundana ne haz alırlar acaba ahahaha bunu bıde erkeklere sorucaz aslında onlar ne dıycekler hahaha

Geri