29. Haftanın Konuğu TİTAN ADMİNİMİZ

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
29. Haftanın Konuğu TİTAN ADMİNİMİZ
haftanın konuğu, 29. haftanın konuğu, hakkında bilmedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar.

ari-maya-a9.jpg

1.titan ablacığım kendini bizlere tanıtırmısın lütfen? ( adınız, yaşınız, nerede oturuyorsunuz, evlimisiniz, hobiniz, fobiniz, burcunuz, tuttuğunuz takım,sigara alkol varmı? )

37 yaşında ,evli,iki delikanlı annesi,mutlu,seven ve sevilen bir insanım.Adım bildiğin üzere TİTAN..:D:D
İstda ikamet ediyorum.Burcum yay.Hobilerim karakalem resim yapmak,takıldım mı ayda 15 kitap okumak,internet,gezmek,yeni yerler görmek....ti,ta ki MM bütün vaktimi alıncaya kadar.İnanır mısın evden dışarı çıkmaz oldum ,buranın garip bir büyüsü var insanı kendine bağlayan..:D:D
Tek fobim,böcekler,başta hamamböceği olmak üzere..:S
Ailecek GSlıyız.:D:D
Ne sigara ne alkol kullanmam..

2. melekler mekanı maceran nasıl başladı ( birimi önerdi tesadüfenmi üye oldun ? )

Bana burayı VİŞNEcim önerdi.Ben üyeyim sen degel dedi.Kendisiyle sanaldan yaklaşık 4 senedir tanışırız ..:)

3. nickınızın bir anlamı varmı nıckını özelliklemi seçtin?

Evet özellikle seçtim.TİTAN Yunan mitolojisinde tanrıların atalarından birinin adıymış.Türkçe karşılığı ise iri,dev cüsseli demek..:D:D

4. hiç yanından ayırmadığın özel bir eşyan varmı ( takı, ayna, anahtarlık vs. )

Hayır ,öyle takıntılarım yoktur.Yalnız çantamda küçük bir Türkçe Kur'an-ı Kerim vardır.Dışarda bir bekleme durumum olursa ,çıkarır okurum.

5.eşinizle nasıl tanıştınız ? evlilik kararı seni nasıl etkiledi :D:D

Eşim,okul arkadaşım.Birbirimizi çok sevdik ve seviyoruz,dedğim gibi mutluyum şükür Allah'a..:)

6. bir film yapmaya karar verdin filmin adı ve konusu ne olur ? ve neden bu film ?

Kesin kaliteli bir gerilim filmi olur.Bu türe bayılıyorum.Adını düşünmedim ama isterdim ki insanları yerlerinden hoplatabileyim filmi izlerken..:D:D

7.seni en çok kızdıran şey nedir? bu kızgınlığını nasıl yenebiliyorsun yada neden yenemiyorsun?

Hmm,en detayına kadar birşey anlatıp ta karşıdakinin hala anlamaması beni çıldırtır.
Bir de insanların inandıklarını zorla bana empoze etmeye çalışmaları.:))
Sabır en büyük erdem,o erdemi yakalamaya çalışıyorum işte elimden geldiğince..:D:D

8. çocukken hiç evden kaçıp şarkıcı olmak hayalini kurdun mu ?

Hayır,asla öyle birşey aklıma gelmedi :D:D

9.ulaşamadığın biriyle tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu ? ondan neler öğrenmek isterdin ?

Herhalde Cumhurbaşkanıyla tanışmak isterdim,ne de olsa bu ülkeyi yönetiyor.Ondan bu memleketin halinin nice olacağını sormak isterdim :)

10. en son hangi yalanı söledin ve neden ?

Benim yalanlarım beyazdır,yalan sayılmaz.En son annem beni çağırmıştı çaya(yakın oturuyoruz da),gitmedim ve bir bahane uydurdum.Sebebi çok masumdu ama.Sanırım denizden mikrop kaptım alnım ve burnum şişti,beni öyle görmesini istemedim..:))

11. hayatta seni en çok korkutan şey nedir ? o olmadan olmaz dediğin şeyi bize söylermisin ?

Ölümün kendisi değil ama sevdiğim insanların teker teker bu dünyadan göçüp gitmesi..Bu gidiş bir hakikat ancak gel gör ki insan yine de kendini hazırlayamıyor.Gerçi kim önce gider orası da belli olmaz ya.Yine de Allah sırasız ölüm vermesin kimseye..:)

12. yalancı, bencil, dedikoducu, kendini beğenmiş bu sıfatlardan hangisi sana uygun birini seçmek zorundasın:D:D

Çok kötüsün asii,hey Allahım..
Hepsi de kötü..Ama illa seçeceksem ...Offf Asii...Off..
Peki kendini beğenmiş diyelim,çünkü öbürleri hiç değilim sanki.Gerçi etrafa sormak lazım ama..:))

13. ıssız ada da seninle olmasını istediğin 1 şey nedir ve neden seninle olmasını istiyorsun ?

Bu canlı birşey olmasın, eşimi alsam çocuklar kalır,onları alsam eşim kalır.Olmaz.
Cansız olarak pc ve internet bağlantısı diyelim..Adada internet nasıl olacaksa..:D:D

14. sabah uyandığında bir hayvan olarak uyanacaksın:D:D(estafurullah) hangi hayvan olmayı tercih ederdin :hhh:

Hayvan da mı olduk? :D:D
Köpek olmak isterim,çünkü onları çok severim..:))

15. eşinle ilk olarak nerede ve ne zaaman öpüştün? öpüşürken gözün açıkmıydı kapalımı :D:D o an ne hissettin ?

Çok özel sorulara cevap veremem..:)

16. bir erkek olsaydın çapkın, kadın düşkünü, çamaşır değiştirir gibikadın değiştiren bir tip mi, yoksa ...

uysal,nazik,kaliteli,beyefendi ama neşeli ve esprili bir adam olmak isterdim sanırım :)

17.estetik yaptırmış olsan nereni yapıştırmak,nereni doldurmak, nereni şişirmek isterdin :D:D

Alah beni böyle takdir etmiş yaratmış,ondan iyisini yapamazdım..:)

18. vücudunda en beğendiğin yerin ve beğenmediğin yerin neresi ?

Sağlıklı olduğum ve her organım eksiksiz ve de çalışabilir durumda olduğu için kendimi seviyor ve şükrediyorum..:)

19. iç çamaşırında en sevdiğin renk hangisi?

Çok ayıp Asi,çok ayıp...

20. sana göre en güzel fantezi nasıl olmalıdır ? sen hiç bunu denedin mi?

Hiç hesapta yokken bana sorular hazırlaman ve sorman benim en büyük değişiklik ve fantezi.Daha iyisi şamda kayısı..:D:D

Nazik ve içten soruların için sana,ayrıca bu satırları okumak için vakitlerini ayıran tüm MM üyelerine tek tek teşekkür ederim..Sizinle olmak çok güzel..:)))

İşte melekler bu sayede titişkomuzu da tanımış olduk. onunla röportaj yapmak benim için çok keyifliydi :D:D özellikle soruları cvplarken bana katlandığı için çok teşekkür edeiyorumm. seni tanımak çok güzel titan ablaaaa:asskim:
biraz süpriz oldu kendisine ama ne yapalım hayat zaten süprizlerle dolu değil mi :D:D
seni seviyoruz titan ablam....

MERAK ETMEYİN SIRA SİZEDE GELECEK :çapkın::çapkın:

Çok hoş bi röpörtaj olmş kızlar ikinizinde eline koluna ağzına sağlık :) Devamını bekliyoruz Asicim :)

Mikemmel bir röportaj olmuş ama bazı sorular, askıdan tam inmemiş neden acaba :A:A

Titan, hakkında bilgiler öğrenmek, seni dahada yakından tanımak, çok güzel şekerim:)

Soru sahibi arkadaşımı ve cevap sahibi arkdaşımı tebrik eder, sırada olanlarada Allah yardım etsin derim :A:A

evet :seker: soruların bazılarını geçiştirmiş:seker: ama bundan sonra geçiştirme kabul edilmeyecektir.
teşekkür ederim arkadaşlar.

merak etmeyin sıra sizede gelecek:çapkın::çapkın:

Asicik uğraşıp soruları bana ilettiğin için sana,sevgili MM üyeleri vakit ayırıp okuduğunuz için de sizlere çok teşekkür ederim..:D:D

Asi kıyağına da ayrıca teşekkür ederim :çapkın:

bende çok begendim güzeldi :) sevmek ve sevilmek güzel bir duygu bunları okudukca insallah ilerde benimde böyle mutlu bir ailem olur diyorum nazar değmesin :)

Geri