3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Ama göbeğimi salınca da boyle oluyor
Bişi sorucam ben bi bayanla özelde konuşuyordum. 4 kere adet oldugumu söyledim, benim yine de doktora gitmem gerektiğini söyledi. İhtiyacım var mı ben anlamadım? Kafam karıştı açıkçası, yardımcı olabilir misiniz? Doktorluk bi durumum mu söz konusu acaba hala?
@SadmiN @Uzman SühaN @Likapam

Bişi sorucam ben bi bayanla özelde konuşuyordum. 4 kere adet oldugumu söyledim, benim yine de doktora gitmem gerektiğini söyledi. İhtiyacım var mı ben anlamadım? Kafam karıştı açıkçası, yardımcı olabilir misiniz? Doktorluk bi durumum mu söz konusu acaba hala?
Cevap bekliyorum hanımlar

Cevap bekliyorum hanımlar
Canım İnan gerçekten çok aşırı takıntılısın sendr belirtiye dair birsey yok ki sacmaladın artık kaç ay olmuş normal adet görüyorsun azalma Yok miktar renk yoğunluk aynı karnın büyümemiş yada akıntın Yok idrara sık gitme durumun yok karnında kıpırdanma Yok daha ne istiyorsun İnan anlamıyorum bi sal kendini bi sal lütfen

Hülya hanım daha önce sorduğunuz sorularınızda gebe olmadığınızı belirttik.. Doktora gidip gitmemek sizin tercihiniz

Geri