3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Abla bana c
Cevap çok basit değil mi tabiki takıntılı oldukları için psikolojik hasta, hastalık hastası oldukları için dilimizde tüy bitti hamile değilsin demekten ama sen sormaktan asla ama asla vazgeçmiyorsun. Biraz bir şeyler yazın ca da sinirlenme diyorsun. yahu biz de insanız hamile değilsin diyoruz hala neyin kafasını yaşıyorsun ?
abla bana cvp vermedin karnım şişti dediğimde. Gaz vya kilo değilse gebelikten olabilir mi

Vallahi @Mügü artık umrumda değil ya ne diyecekleri dalga geçiyorlar heralde. Normalde soracakları başka onlarca soruyu cevaplandırdım cevaplandırırım da ama her şeyi bir yere bağlayıp ya ben hamileysem derse olmaz sen yemeği götür hapır hupur karın alttan şişme yapmış ee hamilemiyim ? Dalga geçiyorlar başka da aklıma bir şey gelmiyor malesef. Onun için Hamile doğursun inşallah onuda üç ayda doğursun. Ömrümüzü tükettiler ya Selin bi yandan Hülya bi yandan :)

Vallahi @Mügü artık umrumda değil ya ne diyecekleri dalga geçiyorlar heralde. Normalde soracakları başka onlarca soruyu cevaplandırdım cevaplandırırım da ama her şeyi bir yere bağlayıp ya ben hamileysem derse olmaz sen yemeği götür hapır hupur karın alttan şişme yapmış ee hamilemiyim ? Dalga geçiyorlar başka da aklıma bir şey gelmiyor malesef. Onun için Hamile doğursun inşallah onuda üç ayda doğursun. Ömrümüzü tükettiler ya Selin bi yandan Hülya bi yandan :)
Abla böyle yapma allah rızası için

ben demiştim kızmıştı o kadar diyoruz hamile değilsin ama dalgada geçiyordur inan ömür törpüsü bunlar
:p:p

Abla sonuna kadar o kadar haklısın o kadar haklısın ki ağzımı açıp birsey demeye zaten yüzüm Yok ben zaten ikna olmaya meyilliyim ablacım ben sadece öğrenmek istediğim Amerika’nın doktorları gizli gebelik var diyor hatta kanalında işliyor bizim Türkiye de ki doktorlar aşk öyle birsey olamaz diyor şimdi abla kendini allah rızası icin kendi yerine koy bekarsın iç çamaşırı ile bosalma olmadan ilişki yasıyorsun buna rağmen gerçek gebelikte ki bütün bulgular var sana herkes gebe değilsin diyor ama sendr bütün belirtiler oluyor sen olsan gizli gebeliği düşünüp acaba mı demezsin abla bana cevap verme kendin olsan sende bu ihtimali düşünmez misin ben sadece bunu merak ediyorum İnan Başka da birsey sormicam ablacım

Geri