3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Ya işte okuduklarından kendnice saçma elementler uyduruyorsun hala devam ediyorsunuz... Hamile değilsiiiin ! Bunu kafandan çıkart diye kaç zamandır diyoruz sana ama halen devam ediyorsun dediklerine. Sen olsan mış yahu öyle bi ihtimal yok şimdi de acitasyon mu yapıyorsun. Hamile değilsin neden anlamaya çalışmıyorsun.

Ya işte okuduklarından kendnice saçma elementler uyduruyorsun hala devam ediyorsunuz... Hamile değilsiiiin ! Bunu kafandan çıkart diye kaç zamandır diyoruz sana ama halen devam ediyorsun dediklerine. Sen olsan mış yahu öyle bi ihtimal yok şimdi de acitasyon mu yapıyorsun. Hamile değilsin neden anlamaya çalışmıyorsun.
Gizli gebelik nedir ya benim hcg testim olsa ben şimdiye inanmıştım sorgulamayı da bırakmıştım

Ablam sana yemin ederim ki ne dalga geciyorum ne de acıtasyon yapıyorum asla ama asla kimseye bu sekil yaklaşmam evet çok haklısın ama cahilim işte abla cahil ne okuduysam inanıyorum

Geri