3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

İyidir @Hulya034 sen nasılsın doğurdun mu inşallah :)
İyiyim allaha şükür. Yok daha doğurmadım geçenlerde hesapladım 150 tl kadar gebelik testlerine para vermişim. Sırf 1 tanesi silik çıktı diye. İlk idrarımla yapmamıştım diye de kaç kez gebelik testi aldım ama sadece 1 kere sabah idrarı ile yapmıştım. Artık iyiyim sadece rahim bölgemde bi his hissedince moralim bozuluyor ama onun dışında iyiyiim. Sizlere soru sormuyorum çünkü siteden atılmak istemiyorum. Bugün dw dışardayken acaba yine alsam mı diye düşündüm sonra vazgeçtim. Çünkü 22 martta gerçekleşen aürtünmeli ilişkiden eğer gebe kalsaydım belli şimdiye karnım az bile olsa büyümüştü ve sertleşmişti. Kendimi buna inandırdım

İyiyim allaha şükür. Yok daha doğurmadım geçenlerde hesapladım 150 tl kadar gebelik testlerine para vermişim. Sırf 1 tanesi silik çıktı diye. İlk idrarımla yapmamıştım diye de kaç kez gebelik testi aldım ama sadece 1 kere sabah idrarı ile yapmıştım. Artık iyiyim sadece rahim bölgemde bi his hissedince moralim bozuluyor ama onun dışında iyiyiim. Sizlere soru sormuyorum çünkü siteden atılmak istemiyorum. Bugün dw dışardayken acaba yine alsam mı diye düşündüm sonra vazgeçtim. Çünkü 22 martta gerçekleşen aürtünmeli birliktelikten eğer gebe kalsaydım belli şimdiye karnım az bile olsa büyümüştü ve sertleşmişti. Kendimi buna inandırdım
Haksız mıyım?

ya kızlar bu gün cilt doktoruna gittim
yüzümde ben vardı göstereyim dedim çok şükür bir sey yok sadece ilaç sıktı ve dökülsün diye kırem verdi
sonra gel dedi bir kaç gün sonra

Geri