3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

ya kızlar bu gün cilt doktoruna gittim
yüzümde ben vardı göstereyim dedim çok şükür bir sey yok sadece ilaç sıktı ve dökülsün diye kırem verdi
sonra gel dedi bir kaç gün sonra

Geçmiş olsun benimde ensemde bir et beni var banyo yaparken saçımı tararken mutlaka elim değiyor ve canım yanıyor. Doktora gitmeye korkuyorum ama en sonunda gideceğim gibi. İlaçla et beni dökülüyor mu ? Sonucu mutlaka bizimle paylaşın . Geçmiş olsun.

merhaba bişi sormak istiyorjm ondan rahatsız ediyorum sizi. Dünden beri kahve lekem geliyor. Bugün biraz yoğunlaştı daha sonra azaldı. Kana hala dönüşmedi. Hareket ederken falan karnım kasılıyor. Adetimin normalde haftaya salı başlaması lazım. Artık şüphelenmem gereken bir durum söz konusu mudur hanımlar?

merhaba bişi sormak istiyorjm ondan rahatsız ediyorum sizi. Dünden beri kahve lekem geliyor. Bugün biraz yoğunlaştı daha sonra azaldı. Kana hala dönüşmedi. Hareket ederken falan karnım kasılıyor. Adetimin normalde haftaya salı başlaması lazım. Artık şüphelenmem gereken bir durum söz konusu mudur hanımlar?
Heyyyy

Adetin başlıcak hatırlarsan geçen ayda böyle başlamıştı

Geri