3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

O kadar sabırsızsınki biraz bekliyemiyosun ve başlıyosun hemen ben hamilemiyim demeye
Ablacım kızıyorsunuz en azından ben ne kadar saçma sapan sorular sorduğumun farkındayım ama insanın daha önce hiç olmayan seyleri vücudunda görmesi yada fark etmesi ister istemez düşüncesini buna yöneltiyor bu psikoloji denen seyin vücudu bu denli etkilemesi de ilginç çok

Ablacım kızıyorsunuz en azından ben ne kadar saçma sapan sorular sorduğumun farkındayım ama insanın daha önce hiç olmayan seyleri vücudunda görmesi yada fark etmesi ister istemez düşüncesini buna yöneltiyor bu psikoloji denen seyin vücudu bu denli etkilemesi de ilginç çok
Kızmak değil tatlım geçen ayda aynı şekilde adet oldu biraz sabırsız davranıyor kahverengiyi gördü mü başlıyor o yüzden dedim az sabır diye

Evet canım inan öyle. Eskiyi unuttum ben eskiden böyle miydi onu unuttum

Geri