3 kere adet oldum, hamile olabilir miyim?

• Konbuyu başlatan muhendisolacakkiz
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
muhendisolacakkiz' Alıntı:
yani bi pedi doldurur mu lekelenme tarzındaysa doldurmaz ki. üstüne görmeyle adeti karıştıranlar nasıl karıştırıyor mesela lütfen yardımcı olur musunuz :(
Bir iki gün lekelenme oluyor onlarda adetle karıştırıyor dr yok tahlilde yok

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
ya doktora kist var mı diyerekten gidip ultrasonla baktırıcam sanırım belli olur mu eğer olsaydı ultrasondan? of çok korkuyorumm annemle gidicez bi de

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
ya doktora kist var mı diyerekten gidip ultrasonla baktırıcam sanırım belli olur mu eğer olsaydı ultrasondan? of çok korkuyorumm annemle gidicez bi de
Annenle niye gidiyon dr yanına yanlız gir kan testi yaptirsana ama hamile değilsin

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Annenle niye gidiyon dr yanına yanlız gir kan testi yaptirsana ama hamile değilsin
abla çok korkuyorum çokkk belli olur değil mi ultrasonda kist diyerek baktırıcam

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
abla çok korkuyorum çokkk belli olur değil mi ultrasonda kist diyerek baktırıcam
Tatlım adet olmuşun bi dahaki adet tarihin ne zaman???

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Tatlım adet olmuşun bi dahaki adet tarihin ne zaman???
geçen ay 2sinde olmuştum ama her ay 2-3 gün erken veya geç olabiliyor neden sordun abla

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
çok teşekkür ederim, ultrasonda kist için baktığında belli olur mu abla lütfen cevap ver korkuyorum

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
olup olmadığının belli olması lazım rahat etmem için İNŞALLAH

M

muhendisolacakkiz

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Ne belli olur mu kız???
eğer hamilelik varsa belli olur mu ultrasonla kist icin baktırıcam ya? en son mayıs sonu-haziran başı ilişki olmuştu ama tam birleşme değil. RANDEVU ALDIK YARIN ANNEMLE GİDİYORUZ ABLA ÇOK KORKUYORUM

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
eğer hamilelik varsa belli olur mu ultrasonla kist icin baktırıcam ya? en son mayıs sonu-haziran başı ilişki olmuştu ama tam birleşme değil. RANDEVU ALDIK YARIN ANNEMLE GİDİYORUZ ABLA ÇOK KORKUYORUM
Kız sen 3-4defa adet olmuşsun korkun yersiz