3 kere adet oldum hamilemiyim

gulsah1992

Yeni Üye
Üye
3 kere adet oldum hamilemiyim
Mrb supheli iliskimin ustunden 3 ay gecti 3 kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3 kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2 ay midem bulandi belim agridi asiri uykum vardi gecti 1 aydir mide yanmam carpintim var 3 aydir istahsizim bu aralar karnimda uyusma var sanki bebek kipirdiyor dun gogusumde kirmizi ben kalcamdada kahverengi ben cikti cok korkuyorum hamilemiyim

Zevk suyu hamile birakiyormus ve hamile olup 9 ay adet olan varmis internette bunlari okuyunca kafam karisti karnimda kipirdanma oldugu icin kokuyorum nasi kendimi ikna edicem

İnternette bilgi kirliliği çok. Özellikle kadınların yaydığı efsane haline gelmiş hamileyken adet görme iddiaları.. Hamile bir kadın adet görmez. + Hamile bir bayanın yaptığı gebelik testi sonucu pozitif olur negatif sonuç vermez. Tüm bunlara rağmen ikna olamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına gidip muayene olun.

Mrb supheli iliskimin ustunden 3 ay gecti 3 kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3 kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2 ay midem bulandi belim agridi asiri uykum vardi gecti 1 aydir mide yanmam carpintim var 3 aydir istahsizim bu aralar karnimda uyusma var sanki bebek kipirdiyor dun gogusumde kirmizi ben kalcamdada kahverengi ben cikti cok korkuyorum hamilemiyim
Aynı durumu yaşıyorum şuan seninle hamilemisiniz şuan ?

Geri