4 ayda hamilelik anlaşılır mı?

N

nisan5n5

Forum Okuru
4 ayda hamilelik anlaşılır mı?
başlık biraz garip gelebilir elbette anlaşılır ama farklı bir sorum olacak biraz daha, ya 4 aylık hamile birisi hamile olduğunu hissedebilir mi veya karnı şişermi? 4 aydır herhangi bir belirtim olmadı karnım falan da dümdüz ama bu şüphe yüzünden kafayı yiyorum test yapma imkanım da yok maalesef. 4 aydır da adet oluyorum fakat olan insanlar varmış sanırım

Bende pişman olduğum bir işi yaptım zamanında 6 aydır çekiyorum. Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum

tam herkes doktorlar hamileyken adet olunmaz diyor ikna oluyorum ne güzel biri çıkıyor hamileyken adet oldum yazıyor yemin ederim bu korkuyla yaşamaktan sıkıldım öldüm artık imkanım da yok test yapmaya

3 ay gördüm hamileyim diyorsun :( senin gibi diyorlar ama internette nadir de olsa yok bazılarının karnı geç büyür vs de yazıyor. Neye inanacagimi şaşırdım gercekten
Canım doğru benim annemde 5 ay görmüş karnı çokta büyük değilmiş hissediyormuş ama kilo falan diyormuş sonra gel gör ben bendede öyle oldu kilom yok ama göğüslerim büyüdüğü için anlamadım göğüslerim zaten büyüktü ama bence hamile olan her kadın anlar hisseder

Geri