4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor Çocuğu korunmadığa halde olmayan kadınlar burada mı ?

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum doktora gittim

Bebis istiyoruz dedim muayne etti hersey normal cikti ama bu ay bi tuhafim midem bulaniyo arada basim donuyo bazen kasiklarim agriyo ve en cokta sag kasigim agriyo sanki orda bisey varmis gibi hissediyorum buarada folik asitde kullaniyorum simdi eczaneden gebelik testi aldim simdi yapimi testi simdiden tesekkur ederim cvplarinizi bekliyorum bir türlü çocuğum olmuyor bebek istiyoruz.

Dilan0101

Yeni Üye
Üye
4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen
Gittim doktorum alttan muayne etti ve dediki karninda sivi var yakin zamanda iliskiyemi girdin dedi evet dedim 1 hafta oldu dedim tmm dedi okadar anlamadim acaba dollenmemi oluyo ki kizlar ins. Ya☺

Adet renginde ki değişiklikler özellikle siyahımsı yada koyu kahve gibi adet kanı enfeksiyona bağlıdır. Gebelik testi adet gecikmesinin hemen akabinde yapabilirsin ve hatta en etkili şekil de sonuç vermesi için sabah aç karnına ilk idrarınla yaparsan daha iyi olur. Bu arada aramıza hoşgeldin;)

H.b bilgilendirdigin icin tesekkur ederim.yarin doktoruma gidicem neden boyle oluyor anlamiyorum bugunde kasiklarimda hem agri hem kasilma oluyo bide belim cok agriyo ins. Kotu bisey cikmaz bebis olsunda gerisi onemli degil ya ☺☺

Hayatım bebek istiyor isen bazı şeyleri tam olarak bilmen gerekiyor. Örneğin Planlı gebelik. Gebeliği planlıyor isen yumurtlama ovülasyon gününü bilmen gerekiyor misal. Bu günde, yumurtlaman var ise daha kolay hamile kalabilirsin. Al sana ayrıntılı bilgi.

Onun haricinde bebek isteyen annelerin kesinlikle doktor kontrolü ve tetkiklerini yapmaları gerekiyor. Özellikle korunmayan görünürde hiç bir sorunu olmadığı halde hamile kalamayan kadınlar bu yoldan ilerlemeliler. Soruların olur ise çekinmeden bizlere sor hayatım.

Ayrıca bebek isteyen ama bir türlü hamile kalamayan anneler için daha önce senin durumuna benzer sorunlar yaşayan kişilerin açmış olduğu konular var hayatım onlara da bir göz at istersen. Dediğim gibi plan yapmak zorundasın. Doktor kontrolünde olmak zorundasın. Bu arada bilgin olsun hayatım 1 yıldan daha önce doktora gitme doğal sürece bırak

Geri