4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

a.özlem

Daimi Üye
Üye
4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen
BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

Öncelikle yeniden selamlar,

Açtığınız konu başlıklarında ne istediğinizi tam belirtirseniz daha iyi olacağını düşünüyoruz. Gelelim sorunuza, sorunuzu tam olarak anlayamadım. Daha doğrusu devrik yazmışsınız ama anladığmız kadarı ile size cevap vermeye çalışalım.

4 aylık evlisiniz ve üç ay korunmadan sonra çocuk için karar verdiniz. Burada korunma şekliniz eğer doğum kontrol türünde ise zaten 3 aydan önce gebe kalma olasılığınız düşük. Zira doğum kontrol haplarının tam olarak etkisini yitirmesi biraz zaman alıyor. Adetinizin daha önceki adet döngünüzden daha geç gelmesinin nedenini psikolojik olarak düşünebiliriz. Çünkü artık çocuk düşünüyorsunuz. Buda ister istemez sizin adetinize etki edecektir. Her zaman " bu ay hamile kalmalıyım acaba kalır mıyım " şeklindeki düşünceleriniz sizi etkiler ve gebe kalma olasılığınızada etki eder bu durum.

Başka sorularınız var ise lütfen bu başlık altına anlaşılabilir şekilde yazınız.

Sevgiler.

çok sağolun korunma şekli hap yada başka bişideil eşim korunmuştu.bu belirtilerle test yapsam mı bilemedim bide 11 mayıs da 16 sına kadar denedik sonra 18 inde hasta oldum 24 btti 25 den beri denioruz dün bgn 2 gn ara verdk.

slm a.ozlem daha cok yeni evlisin neden bu kadar acele ediyorsun ki...evliligin tadini cikartin ..ama illaki olsun diyorsan stresten uzak dur canim oncelikle bu onemli...........

çok sağolun korunma şekli hap yada başka bişideil eşim korunmuştu.bu belirtilerle test yapsam mı bilemedim bide 11 mayıs da 16 sına kadar denedik sonra 18 inde hasta oldum 24 btti 25 den beri denioruz dün bgn 2 gn ara verdk.

Geri