4y oyunu:))))))))))

• Konbuyu başlatan kraliçearı
kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
meleklerim bu 4Y oyununun anlamı şu
YAPIN,YEYİN,YEDİRİN,YORUMLAYIN
OYNUN KURALLARI
arkadaslar bu oyunda her melek bir malzeme ekleyerek bir yemek yapacak(malzemenin ölcüsünü de ekleyin)
(pasta da olabilir,corba,kebap,tatlı,dondurma da...vs dilediğiniz hersey olabilir).ve bu yemek piştiğinde alttaki melek yiyecek meleğimiz bu yemeği sevmez veya beğenmezse alttaki meleğe ısmarlayacak sonra yemek yeme işlemi bittiğinde alttaki melek tekrar malzemelerden baslayacak bu arada yemek konusunda yorum yapmayıda unutmayın:D:D
KIZLAR AMAN GÜZEL PİŞİRİN DE BİZDE AFİYETLE YİYELİM:hhh:

ben başlatıyorum
ocağa tencereyi koydum içine 5 yemek kaşığı zeytinyağı döktüm

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
encey' Alıntı:
2 tane soğan ekledım:D
salcanın üstüne soğan:D:D biraz ters olmus ama yemeğine göre değişir hadi bende üstüne kuşbası et doğrayım yaklasık 250gr kadar ossun:hhh:

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
salça üstüne soğan :abo: hahaha hahaha üstüne kuşbaşı et hahaha
bende 3 tane patates doğruyum hahaha

bu yemek sonunda kimse zehirlenmese iyidir :hhh:

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
yok yok patates et lezzetli olur merak etmeyin soğanda bütünleşmiş bende baharatları atayım baharatsız olurmu heç bir titam karabiber bir tutam pul biber tuzunuda unutmayalım :D:D

MAGENTA

MAGENTA

Hamiş Melek
Bir kaşık aldım tadına baktım tuzu az olmuş bir tutam daha tuz serpip kapağını kapattttıııımmmm

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
eee kızlar malzemeler bitmiş bana ekleyecek bir şey kalmamış iyisimi bende bu güzel yemeği afiyetle yiyeyim:hhh::hhh:

MAGENTA

MAGENTA

Hamiş Melek
afiyet olsun başka siparişiniz varmıdır acaba mesela yanına şöööleee tane tane mis gibi bir pilav olsaaaaa

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
MAGENTA' Alıntı:
afiyet olsun başka siparişiniz varmıdır acaba mesela yanına şöööleee tane tane mis gibi bir pilav olsaaaaa
hahahaha sağol canım yemeği yedim gitti ellerinize sağlık pek güzel olmuştu:kiss:

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
ÇİTOS' Alıntı:
hahahaha sağol canım yemeği yedim gitti ellerinize sağlık pek güzel olmuştu:kiss:
çitoscum sence yemek biraz suyu az olmamısmıydı sen kavurma tarzı seviyorsun heralde:hhh:
magenta madem pilav istedin senin için başlıyorum .bakalım pilav sademi olacak karısıkmı olacak?
tencereye 5 -6 yemek kasığı sıvı yağı koydum ocağın altını yaktım:D:D

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
beklenenbebis' Alıntı:
yatak istiyorummmmmm tencereden aldım tabağa koydum
yaprak mı demek istedin kıs ciy ciy tabağa niye aldın:D:D
bende tabaktan aldım tencereye tereyağ koydum tabaktaki pirinci tencereye aktardım:D:D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
:haha: kıtır kıtır yiyemem ben pirincii :haha: kavurmamış suyunu koymamış böğğğğğğğğğğğ :haha: istememmm beğenmedimm :haha: başka bişi yapın baaana :haha:

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
kıs asimmm ben tencereye koydum tekrar biri eklemek isterse üstüne su eklesin:hhh:

B

beklenenbebis

Forum Okuru
yok kıs yatak istiyorummm ddim.Tabağa yukardakinin yazdığını aldım koydum.ama şuan farkettım ben oyunu anlamadım

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
kızz allah sizi ne etmeye şehriyeleri yaktınız deminden beri konuşup duruyonuz ben tereyağıda koyardım biraz güzel koku veriyo ayrıca sonra pirinci yıkayıp ılık suda onuda süzüp koyardım iyice tuzunu da katıp kavurduktan sonraaaaa yanda tavuk suyu vardı kaynar halde artık pirinç kaç bardak koymuşsam onun ölçüsüne göre 1 e 2 koyardım suyunuda kapağınıda kapattım hadi afiyet olsun size hahaha

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
CeMoŞ Melek Oyunları 5
LaViNYaM Melek Oyunları 406
LaViNYaM Melek Oyunları 80
ßeLeN Melek Oyunları 48
RefRa Melek Oyunları 28
seyda seyda Melek Oyunları 134
$ul€ Melek Oyunları 5
D Melek Oyunları 4