5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri
Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar.
Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için paylaşacağım 5/6 yaş abiye modellerinin hepsine sahip olmak isterdi. Kızımın da elbise dolabın da bulunan abiye modellerini, özel günler de rahatlıkla giydirebilir ve prensesinizi de çok mutlu edebilirsiniz. Gerçi benim kızım günlük bile abiye elbise giymeye çalışıyor hatta geçen parka gideceğin de dolaptan çıkardığı abiye kıyafeti giymeye çalışıyordu hahaha
Kızınızın yada bir yakınınızın özel günlerin de, doğumgünü, nişan, düğün gibi merasimler de bu özel abiye modellerini tercih edebilirsiniz.
cocuk abiye (1).jpeg
cocuk abiye (1).jpg
cocuk abiye (2).jpg
cocuk abiye (3).jpg
cocuk abiye (4).jpg
cocuk abiye (5).jpg
cocuk abiye (6).jpg
cocuk abiye (7).jpg
cocuk abiye (8).jpg
cocuk abiye (9).jpg
cocuk abiye (10).jpg
cocuk abiye (11).jpg
cocuk abiye (12).jpg
cocuk abiye (13).jpg
cocuk abiye (14).jpg
cocuk abiye (15).jpg
cocuk abiye (16).jpg
cocuk abiye (17).jpg
cocuk abiye (18).jpg
cocuk abiye (19).jpg

Sende zaten çocuk bölümünden giyinebilirsin şekerim ölçüler uyuyor nasıl olsahahaha gel yamacıma abe alayım sana şugar bir elbise:D:D

Geri