5 defa test yaptım 3 ü potizif ve silik çizgi çıktı hamilemiyim

13 gün erken görülen kanama ve 1 gün sürmesi normal değil canım ya. Ya gebesin yada başka bir sebebi var. Umarım hamilesindir, dualarım seninle lütfen sonucu bizimle paylaş
1 gun surmedi 2 gun sulu kirmizi koyu degildi hic 2 gun sonra pembe ve kahverengi seklinde toplam 6 gun oldum son 4 gun lekelenme tarzindaydi hic koyu sumuksu bisey gelmedi hepsi sulu geldi

Acaba üstünemi gördün. Bugün yada yarın doktora git ben bile buradan heyecan yaptım gebe olabilirsin canım
[/QUOTE]
Sabah kan testi verdim 3 4 gibi sonuc alirsin dedi ben 2 bucukta gidecegim hamilelik belirtisimi bilmiyorum ama sabah tursu gordum ruyamda hemen saglik ocagina kostum gittim bende cikolata kisti var bi doktor hamile olmassin hic dedi biri olursun gec olursun dedi artik zamani gelmistir insallah bi hamile olayim kokulu en pahalisindan bezler alicam melegime yemicem yedircem evin en buyuk odasini onun odasini yapicam odasini oyuncak dukkanina cevircem bi gelse kuzum bi gelse

Çikolata kisti evet hamile kalmayı zorlaştırıyor diye biliyorum .. Kıyamam ya inşallah en kısa zamanda mutlu haberlerini alırız. Bugün alırsan sonucu yaz bende merak ettim.

Geri