6 haftada gençleştiren maske deneyip memnun kalan var mı?

B

Bedriyezaman

Forum Okuru
6 haftada gençleştiren maske deneyip memnun kalan var mı?

6 haftada gençleştiren maske melek kadınlar kulübü 6 haftada gençleştiren maske tarifi forumda.​

Kızlar hızlı bir şekilde etki edecek maske tarifi var mı deneyip memnun kalanlar tarif istiyorum sizden? Cildime bakma zamanı geldi de geçti diye düşünüyorum hızlı etki edecek şok etkisi yaratacak bir maske tarifi istiyorum kızlar. Şu an 35 yaşındayım şöyle 25 lerime götürebilecek bir maske varsa memnun kalırım tabii öyle bir maske varsa. Aslında nette falan görüyorum da 6 haftada gençleştiren maske tarifi varmış bunu uygulayan var mı kendinde?

Merhabalar
Evet nette sizin için araştırdığım kadarıyla 6 haftada gençleştiren maske tarifi bulabildim. Gerçekten 6 haftada cildinizi gençleştiriyor mu denemeden bilemezsiniz ama bunu deneyip faydasını görenler var mı evet var. Bu tür maskeler aslında eğer ki cildinize uygun bir maske bulursanız cilt bakımı çok önemli ne kadar erken bakmaya başlarsanız o kadar cildinizi taze ve canlı tutabilirsiniz. Aynı zamanda doğal malzemelerden kullanılan bu tür maskeler cildiniz için daha sağlıklı olacaktır.

"6 haftada gençleştiren maske tarifi"​

• Bir avuç kiraz
  • 2 çay kaşığı kil
  • 3 damla gül suyu
  • Kirazı kışın bulmak tabii ki imkansız ama kiraz mevsimi geldiğinde bu maskeyi mutlaka deneyin derim cildi sıkılaştıran anti-age özelliği sunan bir maske
  • Öncelikle kirazları bir güzel püre haline getiriyorsunuz içerisine kil ekliyorsunuz sonrasında Gül suyunu da üzerine ekleyip iyice macun kıvamına gelene kadar karıştırıyorsunuz bunu cildinize uygulayıp 20 dakika kadar bekleyip soğuk su ile yıkıyorsunuz.
  • Maske sonrasında mutlaka tonikleme ve nemlendirme yapmayı ihmal etmeyin
Tüm cilt tipleri için aradınız bir maske varsa aşağıdaki linkte hepsini bir arada görebilirsiniz. "Her tip cilt için maske tarifleri buyurun melekler"

Geri