600 kalorili ile kaç kilo verilir?

G

Gulden007

Forum Okuru
600 kalorili ile kaç kilo verilir?

600 kalorilik diyet ile kaç kilo verilir melek kadınlar kulübü 600 kalorilik diyet listesi forum'da.​

Kızlar 600 kalori vererek her gün ne kadar ayda kilo vermiş olurum. Artık günlük yürüyüş yapmaya karar verdim. Ama her gün 600 kalori verince ayda kaç kiloya tekabül ediyor merak ediyorum. Ayrıca 600 kalorilik diyet listesi var mı elinizde. Diyet yapmadan da olmaz galiba dimi?

Merhabalar
600 kalorilik diyet ile kaç kilo verilir konumuza açıklama getirelim. Her gün yürüyüş fikri çok iyi bence. Tempolu yürüyüş ve kontrollü bir diyet ile her gün 600 kalori vererek ayda yaklaşık 5-8kg verebilirsiniz. Ama itina ile yürütmek gerekir bu isi. Bol su içmeyi de ihmal etmeyin. Yürüyüş yanında egzersiz de yapmayı ihmal etmeyin. Hatta bu adımsayar programları var dilerseniz onları telefonunuza kurarak kaç kalori yaktığınızı kaç kilometre ya da kaç adım yürüdüğünüzü görebilirsiniz. Ama sadece diyet yaparak bu kadar kiloyu veremezsiniz 600 kalori yakmak için ekstra çaba sarf etmeniz gerekir.

Bir misafirimizin sorduğu soruya aşağıdaki linkte cevap verdik bu soruda "günde 1 saat yürüyüş kaç kilo vermemizi sağlar" dilerseniz bu konuyla inceleyebilirsiniz günde 1 saat yürüyüşle kaç kalori yakacağınızı öğrenebilirsiniz.

Geri